پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 13, 2021
حجت الاسلام والمسلمین اصغری

حوزه/ رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی با اشاره به سه برابر کردن ظرفیت کارشناسان پاسخگو و افزایش ساعات پاسخگویی گفت: فعالیت مرکز با جدیت بیشتر در ماه مبارک رمضان با توجه به درخواست عموم جامعه دنبال خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه،، حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد اصغری با تبریک حلول ماه پرخیر و برکت رمضان، اظهار داشت: فعالیت مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی با جدیت بیشتر در ماه مبارک رمضان با توجه به درخواست عموم جامعه دنبال خواهد شد.

وی با اشاره به سه برابر کردن ظرفیت کارشناسان پاسخگو و همچنین افزایش ساعات پاسخگویی گفت: مردم می توانند با شماره تلفن ۰۹۶۴۰۰ همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ۲۲ تماس گرفته و سؤالات خود را به صورت مستقیم با کارشناسان پاسخگو مطرح کنند؛ همچنین مخاطبان می توانند سؤالات را از طریق صندوق صوتی با همین شماره در هر زمان از شبانه روز ارسال و در کمتر از ۱۲ ساعت پاسخ را دریافت نمایند.

رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در مورد سامانه پیامکی مرکز تصریح کرد: این سامانه با شماره ۳۰۰۰۹۶۴۰ تنها ویژه سوالات احکام شرعی می باشد که با میانگین ۵ ساعت، پاسخ ارائه می گردد.

وی افزود: در بخش پاسخگویی آنلاین در دو بستر اندروید با اپلیکیشن پاسخگو مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی قابل دریافت از کافه بازار و تحت وب به نشانی  https://my.pasokhgoo.ir  به صورت زنده و گفتگوی متنی پاسخگوی مخاطبین بوده و این سامانه در ماه مبارک رمضان شبانه روزی می باشد و هم وطنان عزیز در هر ساعت از شبانه روز می توانند سوال خود را ارسال و بلافاصله جواب را دریافت کنند.

حجت الاسلام والمسلمین اصغری با اعلام بازنشر نرم افزار احکام روزه اظهار داشت: نرم افزار «احکام روزه» در دو نسخه اندروید و ویندوز توسط مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی تولید شده است و کاربران می توانند این نرم افزار را از طریق اپلیکیشن پاسخگو یا سایت این مرکز دریافت کنند؛ این نرم افزار، سؤالات پرتکرار مخاطبان در موضوع روزه بوده که بر اساس فتاوای مراجع بزرگوار تقلید پاسخ داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در هفت گروه تخصصی، قرآن، حدیث، احکام، اخلاق، عقاید، مشاوره و روانشناسی در بسترهای ذکر شده پاسخگوی هم وطنان عزیز می باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8