پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 13, 2021
رویداد ملی ایده پردازی کاریزمن

حوزه/ رویداد ملی ایده پردازی «کاریزمَن ۴» با موضوع «الگوی آشتی و مصالحه» که به همت مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق برگزار می شود، تا پنجم اردیبهشت ماه تمدید گردید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، رویداد ملی ایده پردازی «کاریزمَن ۴» با موضوع «الگوی آشتی و مصالحه» که به همت مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق و خانه فناوری های فرهنگی اصفهان برگزار می شود، تمدید تا پنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ شد.

شرکت‌کنندگان در رویداد ملی ایده پردازی «کاریزمَن ۴» می‌توانند به صورت فردی و گروهی ایده ها و طرح های پیشنهادی خود برای دستیابی به الگوی «مصالحه و آشتی» متناسب با اقتضای امروز فرهنگ و جامعه را به دبیرخانه رویداد ارسال نمایند.

به منظور تبیین دقیق موضوع رویداد و مشارکت دقیق تر در ایده پردازی، تعدادی فایل صوتی و تصویری از اساتید مرتبط از طریق نشانی اینترنتی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق به آدرس noavari.dte.ir و یا اپلیکیشن «مدرسه فناوری فانوس»(قابل دانلود از اپلیکیشن «بازار») در اختیار قرار داده شده است که انتظار می رود شرکت کنندگان با دقت این مباحث را فراگرفته و با توجه به موضوع و محور اصلی رویداد ایده های خود را ارسال نمایید.

رویداد «کاریزمَن ۴» به صورت ملّی و ویژه فعالان فرهنگی، طلاب و دانشجویان خانم و آقا از سراسر کشور برگزار می‌گردد.

علاقه‌مندان به ایده پردازی در این حوزه می‌توانند تا پنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با مراجعه به نشانی اینترنتی فوق الذکر در این رویداد ثبت نام و در صورت داشتن ایده اولیه، ایده خود را ثبت کنند.

شرکت کنندگان در این رویداد متن ایده نهایی خود را همراه با یک فایل صوتی یا فیلم ۳ دقیقه‌ای (با موضوع تشریح ایده) در سامانه noavari.dte.ir ثبت نمایند.

پس از اتمام مهلت اعلام شده، ایده های دریافتی مورد داوری قرار می گیرند و نتایج آن اعلام خواهد شد و از ایده پردازان برتر (به ترتیب نفرات اول تا سوم ۳۰ میلیون ریال، ۲۰ میلیون ریال و ۱۰ میلیون ریال) تقدیر خواهد شد؛ همچنین به پنج نفر بعدی که شایسته تقدیر شناخته می شود، مبلغ ۵ میلیون ریال اعطا می گردد.

تمرین ایده‌ورزی و کسب تجربه، تقدیر از برترین‌ها و راهیابی‌ایده‌های استارت‌آپی به دهلیز خلاقیت مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، از مزایای شرکت در این رویداد است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8