شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ |۱۰ صفر ۱۴۴۳ | Sep 18, 2021
حجت الاسلام شکریان

مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: روز جهانی قدس، یادگار ارزشمند امام خمینی(ره) و مسأله اول امت اسلام و خط قرمز ایران اسلامی و جبهه مقاومت است.

حجت الاسلام ناصرشکریان، مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری حوزه از مازندران با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی قدس، گفت: روز جهانی قدس، یادگار ارزشمند امام خمینی (ره) و مسأله اول امت اسلام و خط قرمز ایران اسلامی و جبهه مقاومت است.

وی با اشاره به فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس و با اشاره به اهمیت فعالیت فعالان فضای مجازی در این روز با توجه به عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس در شرایط شیوع ویروس منحوس کرونا، اظهار داشت: روز جهانی قدس، یادگار ارزشمند معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و روز بیداری ملت های آزادی خواه و مسلمان جهان است.

استاد حوزه علمیه مازندران در ادامه با اشاره به عدم برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس با توجه به شیوع این ویروس منحوس کرونا، افزود: ملت بزرگ و بصیر ایران اسلامی در این چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی ثابت کردند که موضوع قدس و فلسطین در اولویت این نظام اسلامی است و قدس و فلسطین اشغالی خط قرمز جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت است.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در بخش دیگری از سخنان خود روز جهانی قدس را روز عزت و اقتدار امت اسلام دانست و تصریح کرد: دنیای اسلام و امت اسلامی سال هاست در آتش جنگ دشمنان و مستکبران عالم به سرکردگی دولت تروریستی ایالات متحده آمریکا و هم پیمانان غربی و منطقه ای اش در منطقه می سوزند و باید جهان اسلام با وحدت اسلامی حول محور فلسطین اشغالی و روز قدس در مقابل این توطئه ها ایستادگی کنند.

حجت الاسلام شکریان در ادامه با تاکید بر اهمیت فعالیت در فضای مجازی در راستای گرامیداشت روز جهانی قدس، خاطر نشان کرد: ملت بزرگ ایران اسلامی و فعالان فضای مجازی و رسانه ای باید از ظرفیت گسترده فضای مجازی و شبکه های اجتماعی  در جهت تبیین مقاومت ملت مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف بهره برداری کنند و این مظلومیت را به گوش جهانیان برسانند.

استاد حوزه علمیه مازندران، روز قدس را ابتکار هوشمندانه حضرت امام خمینی (ره) دانست و تاکید کرد: به برکت این روز و ابتکار هوشمندانه امام خمینی (ره) و تدابیر بی بدیل رهبری معظم انقلاب و مجاهدت های سرداران و نام آوران پر افتخاری چون سپهبد شهید قاسم سلیمانی و هم رزمانش و همراهی برخی کشورهای اسلامی سالهاست محور مقاومت در منطقه شکل گرفته و پیروزی های متعددی در جبهه مقاومت حاصل شده است که نتیجه همین وحدت و هم افزایی کشورهای اسلامی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی در پایان با اشاره به اهمیت روز قدس و جایگاه آن در بین امت های اسلامی، بیان داشت: مبلغان دینی و ائمه جماعات و جمعه باید از ظرفیت مساجد و شب های قدر و  محافل دینی و مذهبی نسبت به اهمیت این روز برنامه ریزی داشته باشند و جبهه مقاومت اسلامی روز به روز به پیروزی های متعددی در تقابل با این رژیم کودک کش صهیونیستی دست یافته است و قطعا خانه عنکبوتی این رژیم غاصب در حال فرو ریختن است و وعده و نصرت الهی برای پیروزی نهایی جبهه مقاومت اسلامی و ملت مظلوم و رنجدیده فلسطین به طور قطع محقق خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8