پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ |۲۶ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Dec 2, 2021
جبار کوچکی نژاد

حوزه/ نماینده مردم رشت در مجلس، فایل صوتی وزیر امور خارجه را ضدامنیتی، ضد ارزش های نظام و ضد مردمی خواند و خواستار ورود قوه قضائیه به عنوان مدعی العموم به این موضوع شد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، جبار کوچکی نژاد، در نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۹ اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی، ضمن تقدیر از رئیس مجلس به دلیل اداره جلسه غیرعلنی و بیان کردن مطالبی در نطق پیش از دستور، با اشاره به انتشار فایل صوتی وزیر امور خارجه عنوان کرد: این مسئله یک اقدام ضدامنیتی، ضد ارزش های نظام و ضد مردمی بود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: معتقدم قوه قضائیه باید به عنوان مدعی العموم به این موضوع ورود کند. حتی در زمان حیات سردار دلها، اتهاماتی به او می بستند، همین جماعت پس از شهادت ایشان نیز این رفتار را ادامه می دهند. چرا آقای ظریف اینقدر نسبت به سردار دلها کینه دارد؟

کوچکی نژاد تصریح کرد: اگر امروز محبوبیت سردار سلیمانی بیش از ۹۰ درصد بوده، به این دلیل است که ایشان زندگی خود را در جبهه و سنگرها و بیابان ها سپری کرده، ولی اگر محبوبیت شما پایین آمده به این دلیل است که خلاف ارزش ها و منویات مقام معظم رهبری حرکت کردید.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: این رفتار جای تعجب نداشت ولی حداقل در حوزه دیپلماسی و سیاسی اصلاح رفتار داشته باشید.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

نظرات

  • عبدالله IR ۱۲:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹
    0 0
    این آقا نه حوزوی است و در رابطه با موضوع مربوط به حوزه ها سخن می گوید!
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8