چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ |۲۵ ذیحجهٔ ۱۴۴۲ | Aug 4, 2021
حجت الاسلام سید سیف الله موسوی  مسئول دبیرخانه مهر واره محله همدل استان کرمانشاه

حوزه/ مسئول دبیرخانه مهر واره محله همدل استان کرمانشاه گفت: احیاء فرهنگ نشاط امید ، خود باوری و ایجاد آسایش فکری و روانی برای همنوعان در اولویت ماست.

حجت الاسلام سید سیف الله موسوی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در کرمانشاه، با بیان اینکه مشکلات محله و محیط اطراف زندگی ما با همدلی و تعاون حل شدنی است، اظهار داشت:  سرا سر حکایات قرآن، سیره انبیاء(ع) و حضرات معصومین(ع)، مملو از امید بخشی، تعاون به دیگر انسان ها و انجام امور خیریه می باشد.

مسئول دبیرخانه مهر واره محله همدل استان کرمانشاه افزود: مهرواره نسبت به جشنواره ها، پویش ها که برای مدت خاصی بر پا می شود، متفاوت است، بلکه اقدامی خدا پسندانه است که از فطرت پاک و غیرت انقلابی برای رفع مشکلات پیش پای افراد جامعه بر می خیزد.

حجت الاسلام  موسوی اظهار کرد: امروزه که دوائر دولتی به هر علتی نسبت به یکسری وظایف خود در قبال خدمت به مردم ضعیف و نیازمند، دچار غفلت و فراموشی شده، این غیرت دینی و حمیت انقلابی است که می تواند با مدیریت جهادی و روحیه انقلابی، بار دیگر جوانه های امید را در دل مستضعفین شکوفا کند.

 مسئول دبیرخانه مهر واره محله همدل استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: مردم اهل خیر که نیت قدم برداشتن برای رفع مشکلات محیط اطراف زندگی خود دارند، تنها با قصد قربت، وحدت، همراهی و مهربانی و همدلی، می توانند هوای آلوده کم محبتی و بی تفاوتی را بهاری کنند.

وی در پایان گفت: به فضل الهی تاکنون در این امر خیر و خدا پسندانه از تمامی اقشار جامعه اسلامی که وارد کار خیر شده اند، مبلغین در روستاها با کسب اعتماد مردم به مدیریت روحانی محل، به « مهر واره محله همدل »، خدمات ماندگاری را انجام داده اند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8