دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ |۱۹ صفر ۱۴۴۳ | Sep 27, 2021
حجت الاسلام رضوانی

حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: ملت بزرگ ایران ۲۸ خرداد با حضور گسترده پای صندوق های رای، وفاداری خود را به انقلاب، نظام و ولایت فقیه نشان خواهند داد و دشمنان را مایوس و ناکام خواهند ساخت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام اسدالله رضوانی، صبح امروز در نشستی با اساتید و طلاب مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بویین زهرا گفت: انتخابات در جمهوری اسلامی فرصت بسیار بزرگی برای نمایش مردم‌سالاری دینی و از سوی دیگر تغییر ریل حرکت کشور در مسیر پیشرفت، آبادانی و عدالتخواهی است.

وی خاطرنشان کرد: در طول چهار دهه که از عمر انقلاب گذشته، مردم نشان داده اند با علاقه‌ای که به سرنوشت خود در چارچوب نظام دارند همواره با یک حضور حماسی در انتخابات‌، حماسه آفرینی کرده اند.

امام جمعه بویین زهرا اظهار کرد: امروز وظیفه همه ما تلاش در تمام صحنه ها است و در ۲ هفته باقی مانده، تمام افراد باید برای حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند.

وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران ۲۸ خرداد با حضور گسترده پای صندوق های رای، وفاداری خود را به انقلاب، نظام و ولایت فقیه نشان خواهند داد و دشمنان را مایوس و ناکام خواهند ساخت.

وی اظهار کرد: افرادی که در آینده مسئولیت اجرایی کشور را برعهده می‌گیرند، باید ادامه دهنده‌ راه شهید سلیمانی باشند و مطالبات مردم و رهبری را پیگیری کنند.

حجت الاسلام رضوانی عنوان کرد:  مدیریت کشور باید به دست کسانی باشد که از ظرفیت‌های داخلی استفاده کنند، واین مسئله که دغدغه رهبری است، مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: دشمنان در حال سیاه نمایی هستند و با اعمال فشار و تحریم های اقتصادی به دنبال کمرنگ جلوه دادن خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و ضربه زدن هستند که باید در این عرصه هوشیار باشیم.

 انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8