پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ |۲۶ ذیحجهٔ ۱۴۴۲ | Aug 5, 2021
حجت الاسلام نکونام
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد از حضور پرشکوه و حماسی ملت بزرگ ایران به ویژه مردم شریف استان چهارمحال و بختیاری در انتخابات ۲۸ خرداد تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از شهرکرد، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام از حضور پرشکوه و حماسی ملت بزرگ ایران به ویژه مردم شریف استان چهارمحال و بختیاری در انتخابات ۲۸ خرداد تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام حجت الاسلام و المسلمین نکونام به  شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کدامین زبان و قلم را یارای سپاس از حضرت احدیت هست که بار دیگر هادی دلها شد و موجی از اهل ایمان و بصیرت و موجی از اقوام ایرانی پای صندوق‌های رأی آمدند و بار دیگر سرنوشت کشور را به دست خود رقم زدند؛ چگونه می‌توان شاکر بود خدائی را که در این مقطع از تاریخ به این امّت، این توفیق و فرصت را عطا کرد تا حیات‌بخش اسلام و حیات‌بخش ارزش‌های انسانی باشند، در شرائطی که کفر و استکبار و استبداد و نفاق چون سدّی محکم برابر انسانیّت ایستاده و جهالت مدرن و کاخ‌های سیم و زر و تازیانه‌های وحشی گری و ترور را بر انسان مظلوم حاکم نموده و با کرامت انسانی و با خُلق و خوی آدم‌محور در جنگ و ستیزند ایران اسلامی و ایرانیان وحی محور و عدالت‌گستر با هدایت امام راحل پرچم جمهوری اسلامی برافراشته تا رَه‌گشای عدالت جهانی باشد، ۴۲سال ایستاده و همه تازیانه‌ها را تحمل کرده ولی خم به ابرو نیاورده و با حریت و بصیرت ۲۸ خرداد می‌آفریند.

۲۸خرداد ۱۴۰۰ در شرائطی به دست مردم عزیز خَلق شد که از خارج با سیل مخرّب فشارها و تحریم و از داخل با انواع سوء تدبیر و با انواع اختلاس و با انواع کم‌لطفی و بی‌مهری مواجه‌اند.

به امام حکیم و خردمندمان از عمق جان باید درود فرستاد که گفت مردم این زمان از مردم زمان پیامبر و عهد رسول‌الله صلی‌الله علیه و آله و سلم بهترند و به رهبر فرزانه و حکیم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای باید سلام و درود ویژه نثار کرد که امیدوار به این مردم در برابر توفان یأس آفرینی‌ها گفت مردم پای صندوق‌های رأی می‌آیند و دست ردّ بر سینه دشمن می‌زنند.

با تمام وجود به مردان و زنان ایرانی و به جوانان غیور و شجاع درود می‌فرستم، به نقش‌آفرینان ۲۸خرداد تحیّت و سلام می‌گویم به همه تلاش‌گران از رسانه ملی که حقاً و انصافاً با خلاّقیت و با تلاش شبانه‌روزی و از همه رسانه‌ها، فضاهای مجازی، همه دغدغه مندان فعّال، همه برگزار کنندگان انتخابات، مجریان و نظّار و عوامل انتظامی و امنیتی تشکر نموده و به ویژه از جوانان عزیز که با نشاط و بصیرت نقشی ماندگار آفریدند و خلاصه به همه و همه خدا قوّت می‌گویم.

ان‌شاءالله رئیس جمهور منتخب که بحمدالله کارنامه‌ای روشن دارد و از ایمان و عزم و اراده جدّی برخوردار و با مشکلات آشنائی خوبی دارد و از پشتوانه عظیم مردمی هم بهره‌مند است به فضل و توفیق الهی بتواند امیدها را تقویت کرده و وعده‌ها را عملی نماید.

استان چهارمحال و بختیاری که همانند گذشته در حضور و بصیرت از پیشگامان بوده و هست و در خَلق حماسه ۲۸ خرداد هم ورق زرّینی بر کتاب پر افتخار استان افزود؛ از ریاست جمهور منتخب و محترم انتظار دارد نگاه ویژه و عدل محور به این مردم انقلابی و به این استان عقب نگه داشته شده در دوران طاغوت و حق ادا نشده در جمهوری اسلامی داشته و اولویت‌هایی که محضرشان تقدیم می‌شود را در برنامه خدماتی و عمرانی استان قرار دهند.

به امید استقرار دولت عدل جهانی و اعتلای پرچم مهدوی ان‌شاءالله

نماینده ولی‌فقیه در استان چهارمحال و بختیاری
و امام جمعه شهرکرد
۲۹خرداد۱۴۰۰

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8