جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ |۱۶ صفر ۱۴۴۳ | Sep 24, 2021
آرم مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

حوزه/ مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی از حماسه بزرگ مردم در ۲۸ خرداد تشکر کرد و به رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری حوزه، متن پیام تبریک مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت حماسه‌ی بزرگ و ماندگار انتخابات ۱۴۰۰به این شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ
الْحَمْدُ لِلَّهِ إِجْلَالًا لِقُدْرَتِهِ، وَ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ خُضُوعاً لِعِزَّتِهِ
 ثُمَّ الصَلاةُ وَ اَلسَلامُ عَلیٰ سـیِدنَا وَ نَبیِّنا مُحمّدٍ وَ عَلیٰ آلهِ الطَاهِرینَ، لا سِیمٰا بَقیَةِ اللهِ فِی اَلاَرَضیٖن

حماسه ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ حماسه‌ای ماندگار در میدان حضور و سرآمدی ملت فهیم و بصیر در ادراک و اتقان عمل در مقطعی حساس، گردید. ملتی باعظمت که بار دیگر با وحدت کلمه و با رأی خود عهدی مجدد با انقلاب و نظام بست و با گامی استوار و بااقتدار، دوستان انقلاب را شاد و دشمنان را مأیوس ساخت تا مسیر انقلاب در گام دوم باصلابت بیشتری طی شود و برگ زرین دیگری در فهرست افتخارات خود ثبت نماید.
بی‌شک، پیروز عرصه انتخابات در درجه اول، مردم مؤمن و پایدار ایران اسلامی است که علیرغم مشکلات و تبلیغات کینه‌توزانه رسانه‌ای دشمنان، باایمان به وعده‌های الهی و روحیه‌ای قوی، پای صندوق‌های رأی حاضر و تکلیف خود را در صیانت از اصول و ارزش‌های دین و انقلاب انجام دادند تا با صدایی رساتر از همیشه، وفاداری خود به انقلاب و میراث گران‌بهای امام خمینی قدس‌سره و شهدای عزیز و تبعیت از ولی امر مسلمین، امام خامنه‌ای مدظله‌العالی را به گوش تمام بدخواهان ملت و مملکت برسانند.
نتیجه انتخابات ریاست جمهوری نشان داد که ملت غیور ایران «گفتمان دینی و حکمرانی اسلامی» را بر تمام تفکرات لیبرالی و وابسته به مکاتب مادی، را ترجیح و بر این امر اصرار دارد که خط انقلاب، شعارها و اهداف آن، زنده و پویا بماند و تنها از این مسیر نورانی است که موفقیت‌های بزرگ داخلی و خارجی و در شأن ملت بزرگ ایران رقم می‌خورد.
مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم! با حمد و سپاس از الطاف بیکران الهی و قدردانی از ملت فهیم ایران به‌ویژه مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم علما و نخبگان کشور، انتخاب؛«برادر ارجمند و مجاهد انقلابی، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی» به‌عنوان رئیس‌جمهور منتخب مردم را به همگان به‌ویژه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان در عرصه خدمت و رفع مشکلات مردم و ترفیع جایگاه و شاخص‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی کشور اسلامی ایران را مسألت می‌نماید.

وَآخِرُ دَعْوَانا أَنِ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ
مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
۱۴۰۰/۳/۲۹

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8