سه‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ |۱۲ ربیع‌الاول ۱۴۴۳ | Oct 19, 2021
کد خبر: 979414
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۸
خادمیار

حوزه/ مسئول شورای هیئت‌های مذهبی استان قم از فراهم شدن زمینه خدمت رسانی ۱۱۰ نفر از فعالان هیئت‌های مذهبی این استان در حرم امام حسین علیه السلام خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه،  مسئول شورای هیئت‌های مذهبی استان قم از فراهم شدن زمینه خدمت رسانی ۱۱۰ نفر از فعالان هیئت‌های مذهبی این استان در حرم امام حسین علیه السلام خبر داد.

جواد اشعری اظهار کرد: در آستانه اربعین حسینی و با همکاری عتبه حسینی ۱۱۰ نفر از مسئولان و فعالان هیئت‌های مذهبی استان قم به جمع خادمان حرم امام حسین علیه السلام پیوسته و در ایام اربعین حسینی به زائران سید و سالار شهیدان خدمت رسانی می‌کنند.

وی افزود: فرایند ثبت نام فعالان هیئت‌های مذهبی و نامه‌نگاری و دریافت مجوز از عتبه حسینی توسط شورای هیئت‌های مذهبی استان قم پیگیری شده که خوشبختانه با موافقت مسئولان عتبه حسینی، اعزام خادمان حرم امام حسین علیه السلام از چند روز پیش آغاز شده است.

به گفته اشعری، ویزای سفر به عراق پس از ثبت نام خادمیاران و با عنایت مسئولان عتبه حسینی بدون هیچ مسأله‌ای از سفارت عراق در ایران تحویل گرفته شد.

وی گفت: به منظور تسهیل در فرایند اعزام خادمیاران، تست پی سی آر در شورای هیئت‌های مذهبی استان انجام شده و برای تهیه بلیت هواپیما مذاکراتی با شرکت‌های هواپیمایی داشتیم که خادمیاران دغدغه‌ای برای دریافت بلیت نداشته باشند.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی استان قم ابراز امیدواری کرد که با همکاری مسئولان عتبه حسینی، طرح خادمیاری فعالان هیئت‌های مذهبی در حرم امام حسین علیه السلام در سایر مناسبت‌های مذهبی اجرایی شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8