دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ |۱۸ ربیع‌الاول ۱۴۴۳ | Oct 25, 2021
نیت طلاب از ورود به حوزه، خالص و خدایی باشد

حوزه/ رئیس شورای هاهنگی تبلیغات اسلامی همدان گفت:در مسیر طلبگی اصلی ترین کار، نیت خالص و خدایی می باشد، همان طور که امام خمینی(ره) چون نیت خدایی داشت، توانست جهان را دگرگون سازد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از همدان، حجت الاسلام محمدحسن فاضلیان در آیین آغاز سال تحصیلی جدید مدرسه علمیه الزهراء(س) شهرستان فامنین که در سالن اجتماعات این مدرسه برگزار شد، ضمن خوش آمدگویی به طلاب بویژه طلاب جدیدالورود، گفت: در مسیر طلبگی اصلی ترین کار، نیت خالص و خدایی می باشد، همانطور که امام خمینی(ره) در آغاز، یک طلبه ساده بود، اما چون نیت خدایی داشت، توانست جهان را دگرگون سازد.

وی در ادامه، اهدافی را برای طالبان مسیر بندگی ذکر کرد که این موارد راه رسیدن تشنگان علم به ارج و قرب الهی است و افزود: طلاب با جدیت تحصیل کنند تا از لحاظ علمی  پر بار باشند و همواره به تزکیه نفس بپردازند و بعد مردم را به دین دعوت کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان اظهار کرد: طلاب باید برای خود هدف نهایی ترسیم کنند تا در مسیر طلبگی دچار خستگی نشوند و در این مسیر بالاترین مرتبه ایمان را هدف خود قرار دهند.

وی به ویژگی زنان انقلابی در جامعه و نقش آنان و اینکه آنها می‌توانند چه آثار مفیدی در جامعه داشته باشند پرداخت و ادامه داد: از دامن زن مرد به معراج می رود.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8