دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ |۱۸ ربیع‌الاول ۱۴۴۳ | Oct 25, 2021
برنامه

حوزه/ برنامه "شب بخیر آمریکا" دوشنبه ۵ مهر ماه ساعت ۲۱ به تبیین و تحلیل مدیریت ناکارامد دولت آمریکا در مواجهه با بحران های طبیعی می پردازد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، شب بخیر آمریکا" در این قسمت، میزبان دکتر محسن اسلامی استاد روابط بین الملل دانشگاه تربیت مدرس خواهد بود تا در خصوص شیوه مدیریت بلایای طبیعی در آمریکا و اعتراضات گسترده مردمی گفت وگو نماید. 
شب بخیر آمریکا"  در هر برنامه یکی از موضوعاتی که نشانگر قدرت رو به افول آمریکاست را به تصویر می کشد. برای مثال وقتی از حقوق نقض شده اقلیت ها در آمریکا بحث می شود، این برنامه با تهیه گزارش های مستند، گفت و گو با  کارشناسان حاضر در برنامه، مهمانان اینترنتی، این موضوع مهم را تبیین و تحلیل می کند و مصادیق آن را برای مخاطبان تشریح خواهد کرد. 
برنامه گفتگو محور"شب بخیر آمریکا" با بخش های متنوعی نظیر موشن گرافی موضوع و محورها، گفت وگو با کارشناسان داخل استودیو، ارتباط اینترنتی در بستر فضای مجازی با کارشناسان خارجی قصد دارد، موضوع های مطرح شده در برنامه را برای مخاطبان تبیین و تحلیل کند. 
همچنین تهیه میان برنامه از دبیران سرویس های سیاسی و بین الملل رسانه ها، معرفی یک کتاب درباره افول قدرت آمریکا از جمله بخش های دیگر این برنامه است که همراه با حضور یک کارشناس در استودیو، تحلیل و واکاوی خواهد شد. 
برنامه "شب بخیر آمریکا "کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیما است که در۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی دکتر اصغر بالسینی و با اجرا و کارشناسی دکتر مراد عنادی  تهیه و تولید می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

نظرات

  • IR ۱۶:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۴
    0 0
    سخن از زشت رویی دگران نشود موجب نکو رویی
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8