چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ |۲۵ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Dec 1, 2021
سید محمد سعیدی

حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در استان قم با بیان اینکه شورای اسلامی و شهرداری قم باید نگاه جامع به مسائل و امور شهری داشته باشند، گفت: وجود حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) در شهر مقدس قم سبب شده تا اجرای برنامه‌های مدیریت شهری در این شهر یک نگاه ویژه را بطلبد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت‌الله سیدمحمدسعیدی امروز در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قم که در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، با تبریک آغاز امامت و ولایت حضرت ولی عصر(عج) و با قدردانی از تلاش اعضای شورای قبلی، شورای شهر جدید و شهردار گفت: قم خوشبختانه در شورای شهر سرآمد است و اعضای آن را افرادی با شخصیت و ولایت‌مدار تشکیل می‌دهند.

وی با بیان اینکه شورای اسلامی و شهرداری باید نگاه جامع به مسائل و امور شهری داشته باشند، اضافه کرد: وجود حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) در شهر مقدس قم سبب شده تا اجرای برنامه‌های مدیریت شهری در این شهر یک نگاه ویژه را بطلبد، بنابراین باید در فعالیت‌ها به حرم اهل‌بیت(ع) بودن قم نگاه ویژه داشته باشیم، حرم مطهر و منوری که هم خط می‌دهد و هم انرژی و روحیه می‌دهد.

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه(س) بیان کرد: اجرای تمام فعالیت‌های دینی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در قم باید در جهت حرم اهل‌بیت(ع) بودن این شهر باشد و در اجرای تمام برنامه‌ها باید این ویژگی شاخص و بارز مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه وجود مسجد مقدس جمکران و حوزه علمیه از شاخص‌های قم به شمار می‌رود گفت: در این زمینه‌ها طرح و برنامه‌ها زیاد است و باید با اولویت‌بندی و یک کار مدبرانه با همدلی شورا و شهرداری کار دنبال شود.

در این نشست حسین اسلامی رئیس شورای اسلامی شهر و سیدمرتضی سقاییان نژاد شهردار قم به ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته و برنامه‌های پیش‌رو پرداختند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8