شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ |۲۸ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Dec 4, 2021
حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی

حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جوانان به منظور خنثی کردن دسیسه‌های دشمنان تبیین شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه از سمنان، حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان در مصلی این شهر ابراز داشت: فضای مجازی در کنار فرصت‌ها، تیغ دولبه‌ای است که دشمنان برای تحریف دستاوردهای انقلاب اسلامی استفاده می‌کنند و باید آحاد جامعه هوشیار باشند و با اقناع افکار عمومی دشمن را در رسیدن به افکار شوم ناکام بگذارند.

حجت الاسلام و المسلمین مطیعی با اشاره به این که افزایش قیمت نان معیشت مردم را دشوار کرده است اظهار داشت: افزایش هزینه پخت، موجب افزایش قیمت نان شده است ولی اکنون ضرورت دارد نظارت بر کیفیت پخت نان به صورت مستمر انجام شود.

وی اضافه کرد: در یک بازه زمانی تمام استان‌ها افزایش قیمت نان را در اواخر سال گذشته و ابتدای امسال داشتند ولی استاندار سابق سمنان افزایش قیمت را اجرا نکرد و ناچار این افزایش در ابتدای کار استاندار جدید اجرا شد.

حجت الاسلام و المسلمین مطیعی تصریح کرد: مسوولان اداره‌کل ورزش و جوانان استان سمنان و در سطح وزارتخانه برای درخشش ورزشکاران استان در بخش همگانی و قهرمانی طی یک دوره بلند مدت برنامه تعریف کنند.

وی تاکید کرد: ورزش همگانی نقشی مهم در تامین سلامت جسمی و روحی جامعه دارد و باید فرهنگ ورزش کردن در جامعه با کمک رسانه ترویج یاید.

امام جمعه سمنان خاطرنشان کرد: تقوا و پرهیزکاری لازمه سعادت در زندگی است و توصیه می‌شود نمازگزاران همواره تقوا پیشه‌ کنند تا عاقبت به خیر شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8