شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ |۲۸ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Dec 4, 2021
رزمایش

 امام جمعه اصفهان در ششمین دوره رزمایش اهدای کمکهای معیشتی ستاد اجرای فرمان امام خمینی (ره) اصفهان گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) جلودار کمکهای خیّرانه در راستای احسان و همدلی به نیازمندان است.

به گزارش خبرگزاری حوزه از اصفهان، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، ظهر امروز در ششمین دوره رزمایش اهدای کمکهای معیشتی ستاد اجرای فرمان امام خمینی (ره) با اشاره به ششمین دوره اهدای کمکهای خیرانه از اعضا و دست اندرکاران آن ستاد بواسطه اجرای این رزمایش احسان و همدلی تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: از گذشته تاکنون و همچنین بطور ویژه در دوران شیوع کرونا فعالیتهای بسیار زیبا و ارزنده‌ای در راستای کمکهای خیرانه ستاد در استان و کشور شده است. در همین دوره هم تعداد زیادی کیف و لوازم التحریر برای دانش‌آموزان و همچنین ۱۰ هزار بسته معیشتی ارزاق در استان توزیع شده است.

امام جمعه اصفهان همچنین از تمامی شهروندانی که در این رابطه از مسیر ستاد اجرایی برای اهدای کمکهای خیرانه خود حرکت و اقدام می کنند تقدیر و تشکر کرد.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان یادآور شد: در این رزمایش خیرین با جلوداری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در این کار ارزنده با اجر فراوان گام های بزرگی برداشتند.

آیت الله طباطبایی نژاد افزود: انفاق و کمک کردن به مستضعفان و فقرا از نظر اسلام بهترین کار خیر است و یکی از وظایف مومنان این است که از مال خود مبلغی را هر ماه و یا هر سال برای کمک به فقرا اهدا کند.

عضو خبرگان رهبری تاکید کرد: حتی افرادی که خیلی هم وضع مالی خوبی ندارند نباید فکر کنند که کمک کردن وظیفه افراد ثروتمند است، بلکه به اندازه توان خود باید مبلغی را حتی کم برای کمک به فقرا و انفاق هزینه کنند.

مدیر کل در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان اصفهان نیز گفت: امروز ششمین مرحله همدلی و احساس به همت این ستاد با توزیع ۱۰ هزار بسته ارزاق توسط گروه های جهادی به نیازمندان آغاز شد.

تورج حاجی رحیمیان افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۲۸ هزار بسته معیشتی در بین هموطنان محروم در سراسر استان توزیع شده که در این راستا در مجموع ۲۸ هزار کیف دانش‌آموزی با لوازم تحریر نیز به دانش‌آموزان محروم اهدا شده است.

وی از توزیع ۲۲۰ هزار بسته گوشت برای مردم نیازمند استان در آینده خبر داد و گفت: تاکنون ۱۲۰ هزار بسته مرغ بین نیازمندان اهدا شده است

ستاد اجرایی فرمان امام(ره) پیشتاز کمکهای خیّرانه است

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8