سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ |۱۴ جمادی‌الثانی ۱۴۴۳ | Jan 18, 2022
فصل

حوزه/ حجت الاسللم والمسلمین احد عبداللهی، مدیر حوزه علمیه لرستان به عنوان مسئول بسیج اساتید حوزه علمیه استان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از خرم آباد،حجت الاسلام حسینی نوری در همایش فصلی مدیران مدارس علمیه لرستان، به میزبانی مدرسه علمیه آیت الله العظمی بروجردی(ره) دورود با اشاره به اینکه اساتید باید با تلاش و پشتکار در تربیت طلابی مومن، مهذب و نخبه همت خود را بکار گیرند، گفت: طلاب مدارس علمیه امانتی در دست کادر و اساتید هستند و باید با تمام توان در تربیت طلاب در تراز انقلاب اسلامی گام بردارند.

وی با بیان اینکه طلاب حافظان صیانت از ارزش ها و اندیشه های انقلابی در جامعه هستند، بیان کرد: طلاب باید با همت جهادی در راستای تبلیغ معارف اسلامی و تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب رسالت خود را انجام دهند.

امام جمعه دورود با قدردانی از تلاش های چند سال اخیر مدیریت و معاونان حوزه علمیه لرستان خاطر نشان کرد: خوشبختانه با همت جهادی کادر حوزه علمیه لرستان، شاهد موفقیت های تهذیبی،علمی و پژوهشی در مدارس علمیه لرستان هستیم .

حجت الاسلام درویشی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان هم با بیان اینکه طلاب و روحانیون نقش مهمی در ترویج اهداف انقلابی و روحیه بسیجی در جامعه دارند بر همت همه جانبه حوزویان برای تحقق اهداف بسیج و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین احد عبداللهی، مدیر حوزه علمیه استان لرستان هم با ارائه گزارشی از وضعیت برنامه های تهذیبی، علمی و پژوهشی حوزه علمیه استان، خاطر نشان کرد: اساتید مدارس علمیه تمام توان خود را در تربیت طلابی مومن، انقلابی و کارآمد در جامعه بکار خواهند گرفت.

در پایان این همایش، مدیران مدارس علمیه لرستان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و حجت الاسللم والمسلمین احد عبداللهی،مدیر حوزه علمیه لرستان نیز به عنوان مسئول بسیج اساتید حوزه علمیه استان معرفی شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =