شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ |۱۸ جمادی‌الثانی ۱۴۴۳ | Jan 22, 2022
اهتمام

معاون تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از برگزاری حداقل ۱۲ جلسه اجرای جُنگ شاد معنوی از طریق مبلغان تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در بیمارستان تخصصی امام حسین(ع) برای کودکان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از اصفهان، به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام حامد اهتمام پس از دیدار با رئیس بیمارستان تخصصی کودکان امام حسین (ع) اظهار داشت: بدون توجه به بعد معنوی، نمی‌توان جسم و روان انسان را به خوبی شناخت و برای سلامت آن برنامه‌ریزی منسجمی داشت.

وی با بیان اینکه شادمانی معنوی امید و اعتماد برای انسان به همراه می‌آورد، تصریح کرد: اسلام شادی عبث را تأیید نمی‌کند، بلکه شادی سازنده که در جهت اهداف الهی باشد را می‌پذیرد و شادکامی می‌تواند انسان را برای ادامه زندگی امیدوارتر کند.

شادی‌های معنوی در افزایش سلامت روح و جسم مؤثر است

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اظهار کرد: شادمانی از هیجانات بنیادی انسان است که نقش مؤثر و تعیین‌کننده‌ای در تأمین سلامت فرد و در ادامه برای جامعه به همراه دارد.

وی تصریح کرد: به منظور هماهنگی و تبادل نظر برای برگزاری برنامه‌های شاد معنوی برای کودکان بستری در بیمارستان امام حسین (ع) با دکتر مهرداد معمارزاده، رئیس این بیمارستان تبادل نظر انجام شد.

تأمین سلامت معنوی و روحی کودکان

حجت الاسلام اهتمام افزود: در این جلسه نسبت به تأمین سلامت معنوی و روحی کودکان بیماران تاکید و توافق شد که تا پایان سال جاری حداقل ۱۲ جلسه اجرای جنگ شاد معنوی از طریق اعزام مبلغان تخصصی کودک و نوجوان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در این بیمارستان انجام شود.

گفتنی است، در بخش دیگری از این دیدار، معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به همراه حجت الاسلام محسن کاردانپور، رئیس اداره اعزام تخصصی و تشکل‌های تبلیغی و همچنین از مبلغان تخصصی کودک و نوجوان این دفتر از کودکان بستری در این بیمارستان عیادت کرده و با اجرای برنامه‌های ویژه، لحظات فرح بخشی برای آنها به وجود آمد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =