شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ |۱۶ جمادی‌الاول ۱۴۴۴ | Dec 10, 2022
مزارشهدای گمنام جامعه الزهرا

حوزه/ آیین غبارروبی مزار شهدای گمنام جامعةالزهرا(س) با حضور کارکنان این مؤسسه علمی حوزوی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، آیین غبارروبی مزار شهدای گمنام جامعةالزهرا سلام‌الله‌علیها همزمان با مراسم قرائت زیارت عاشورا و درس اخلاق کارمندی برگزار شد.

در این برنامه، زیارت عاشورا با حضور جناب آقای آبیار مداح اهل بیت علیهم‌السلام قرائت شد.

موضوع درس اخلاق کارمندی این هفته، «راه‌های ایجاد و تقویت انگیزه در سازمان» بود که حجت‌الاسلام والمسلمین اصغر اخوی مدیر مرکز مشاوره جامعةالزهرا سلام‌الله‌علیها به تبیین این موضوع پرداخت.

در ابتدای جلسه درس اخلاق، یاد و خاطره مرحومه حاجیه خانم بهشتی عضو هیئت امنای جامعةالزهرا سلام‌الله‌علیها و مدیر گروه تبلیغ (گرایش حج و زیارت) که در چنین ایامی آسمانی شدند، گرامی داشته شد، همچنین کارکنان جامعةالزهرا سلام‌الله‌علیها یاد همکاران و مدیران از جمله مرحوم دکتر علیپور، مرحوم جناب آقای خازنی راد، مرحومه حاجیه خانم نگاری، مرحومه حاجیه خانم حسنی، مرحومه حاجیه خانم جلیل پور و دیگر همکارانی که در دو سال اخیر آسمانی شدند، گرامی داشتند.

پس از این برنامه، کارکنان خانم جامعةالزهرا سلام‌الله‌علیها با ذکر صلوات و فاتحه در مزار شهدای گمنام حضور یافتند و مزار شهدا را غبارروبی و عطرافشانی کردند.

کارکنان جامعةالزهرا سلام‌الله‌علیها ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدا، با آرمان های حضرت امام (ره)، انقلاب اسلامی و شهدا عهد و پیمان بستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =