پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ |۱۱ رجب ۱۴۴۴ | Feb 2, 2023
اجتماع باشکوه میثاق با ولایت در مدرسه فیضیه

حوزه/ اجتماع بزرگ و باشکوه میثاق با ولایت حوزویان و مردم ولایتمدار قم در مدرسه فیضیه آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه،اجتماع بزرگ و باشکوه میثاق با ولایت حوزویان و مردم ولایتمدار قم دقایقی قبل در مدرسه فیضیه آغاز شد.

بر اساس این گزارش: این اجتماع بزرگ که از سوی نهاد های عالی حوزوی برگزار می گردد، هم اکنون، جمعی از علما، اعضای شورای عالی حوزه های علمیه، اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، برخی از اعضای خبرگان رهبری، نمایندگانی از بیوت مراجع تقلید، مدیران و معاونان مرکز مدیریت حوزه های علمیه، اساتید، فضلا، طلاب، برخی از مسئولان استانی و قشرهایی از مردم متدین و ولایتمدار قم در خاستگاه انقلاب برای میثاقی مجدد با ولایت حاضر شده و اعلام می دارند که برای حفظ آرمان های انقلاب اسلامی و منویات ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای تا پای جان ایستاده اند.

آیت الله محسن اراکی از اعضای شورای عالی حوزه‌های علمیه و عضو مجلس خبرگان رهبری سخنران این تجمع باشکوه است.

طلاب برادر و خواهر حاضر در این تجمع با پلاکاردهایی که در دست دارند با شعارهایی از جمله «علمدار ولایت حوزویان فدایت»،«وحدت مردم ما رمز سعادت ماست»،«پیروی از ولایت باعث عزت ماست»،« برائت از فتنه گر شعار ملت ماست»، «ولایت فقیه ماندگار است  به دست او پرچم اقتدار است»، «ولی فقیه پاینده است  خورشید حق همیشه تابنده است»، حمایت خود را از نظام اسلامی اعلام میدارند و همچنین با شعار مرگ بر منافق و آشوبگر، اغتشاشات و حوادث اخیر را محکوم می کنند.

حاج عباس حیدر زاده از مداحان بنام قم نیز در حال مرثیه سرایی به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا(س) است.

این مراسم هم اکنون از تلویزیون اینترنتی https://livehowzeh.ir/https-stream-aminidc-com-embed-livehowzeh/و شبکه سیمای قم به صورت زنده در حال پخش است.

آیت الله اراکی در این مراسم از قوه قضائیه و دستگاه های امنیتی خواست با اغتشاشگران و کسانی که دستشان به خون مردم آغشته شده با قاطعیت برخورد کنند.

وی همچنین به آمریکا هشدار داد که به زودی انتقام خون شهید قاسم سلیمانی را خواهیم گرفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =