یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ |۷ رجب ۱۴۴۴ | Jan 29, 2023
تصاویر اجتماع بزرگ میثاق با ولایت

حوزه/ آیت الله اراکی گفت: امروز برای ما بیش از هر زمان روشن شد که راه انقلاب که امام (ره) برای ملت باز کرد حق است، بهترین دلیل بر حقانیت جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب و حقانیت هویت ملی و دین ما این است که همه اشرار عالم علیه این انقلاب و موجودیت این ملت این چنین بسیج شده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، آیت الله محسن اراکی عضو شورای عالی حوزه های علمیه در اجتماع بزرگ میثاق با ولایت که امروز از سوی نهادهای عالی حوزه در مدرسه مبارکه فیضیه برگزار شد، بیان کرد: امروز در این مکان مقدس مرکز علم و شهادت و قیام که خلاصه اش عشق است حوزویان، علما و اساتید و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و همه فضلا و سربازان آماده شهادت و خدمت به حضرت ولی عصر(عج) گرد آمده اند تا با رهبر معظم انقلاب، پرچم دار عزت و آزادی ملت، پرچم دار اسلام و هویت ملی اعلام بیعت مجدد کنند.

وی ادامه داد: ما سربازان حضرت ولی عصر (عج) هستیم و از آن روز که پا در حوزه گذاشتیم خدمت و شهادت در راه اهل بیت علیهم السلام را را سرلوحه خود قرار داده ایم و در این راه ما همچنان پاینده و پایداریم و هر چه دشمنان توطئه کنند و لشکر دشمن بسیج گردد پایدار خواهیم بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امروز که می بینیم لشکر دشمن علیه دین و قرآن ما، علیه رهبر و موجودیت ملت ما یکپارچه متحد و بسیج شده اند لذا بیش از گذشته حقانیت راه خود را یافته ایم و بر آن پایداری خواهیم کرد.

وی افزود: امروز برای ما بیش از هر زمان روشن شد که راه انقلاب که امام (ره) برای ملت باز کرد حق است، بهترین دلیل بر حقانیت جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب و حقانیت هویت ملی و دین ما این است که همه اشرار عالم علیه این انقلاب و موجودیت این ملت این چنین بسیج شده اند.

آیت الله اراکی با بیان این که افتخار می کنیم که آمریکا دشمن ما باشد و ما هم دشمن آمریکا باشیم و این را دلیل بر حقانیت خود می دانیم، اضافه کرد: این که تفاله های آمریکا درون کشور بخواهند علیه هویت ملی این انقلاب و علیه دین و راه ما این چنین توطئه کنند دلیلی جز بر حقانیت راه ما نیست.

وی بیان کرد: در این اجتماع بزرگ اولین گفته‌ی ما این است که با مقام معظم رهبری و انقلاب بیعتی دوباره می کنیم و خدمت رهبر معظم انقلاب می گوییم که ما سربازان و فداکاران راه تو در این راه پایداریم و از دادن جان دریغ نمی کنیم و بیعت شهادت و ایستادگی تا پای جان برای پیروزی این ملت و تداوم انقلاب و دستیابی به آرمان های بزرگ امام امت و پیاده کردن آرمان های رهبر را برای خود مژده می دانیم و تا پای جان ایستاده‌ایم.

آیت الله اراکی با اشاره به اغتشاشات هفته های اخیر گفت: این فتنه ها چیز تازه ای نیست و در واقع جریان های نهفته ای که از قبل بوده خودنمایی کرده اند که صبر نیروهای نظامی و امنیتی و انتظامی آن ها را به غلط انداخته که می توانند خودنمایی کنند در حالی که این صبر، نشانه تدبیر و قدرت ماست که نیروهای امنیتی توانسته اند سرشبکه های آنان را کشف و با تحویل به مراجع قضایی مجازات خواهند شد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه ایران اسلامی، نظام رأفت و عدل است گفت: رأفت نظام، توطئه گران را به غلط نیندازد.

وی از نیروهای امنیتی و دستگاه قضایی خواست؛ با اقتدار و قاطعیت با همه سرشبکه ها و کسانی که دستشان به خون افراد بی‌گناه آلوده شده با قاطعیت برخورد کنند.

آیت الله اراکی همچنین خطاب به سردمداران آمریکا گفت: قصاص قاتلان شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس یک جریان حتمی است و در آینده نزدیک سزای آن را خواهند دید.

وی با تشکر از نیروهای انتظامی، بسیج و دستگاه امنیتی، با قدردانی از مردم در حمایت از نظام و انقلاب اسلامی، گفت: وفاداری این ملت به اسلام، کشور و انقلاب و رهبری ثابت شده است و از ملت می خواهیم نهادهای قانونی و نیروهای امنیتی را در اجرای قانون حمایت بیشتر کنند.

آیت الله اراکی با اشاره به توطئه های دشمنان در خصوص هدف قرار دادن هویت زنان ایرانی افزود: حجاب زنان ما نشان هویت، استقلال و آزادگی ملت ماست و زن ایرانی وابسته به نظام غرب و شهوت رانی های آن نظام نخواهند بود و حجاب آن، پرچم استقلال و پاکیزگی است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: کسانی که در این راه اغفال شدند برگردند و به قانون عمل کنند و این ملت تا اجرای کامل قانون از پای نخواهد ایستاد.

آیت الله اراکی در ادامه با تشکر از تلاش ها، تدابیر و خدمات دولت حجت الاسلام والمسلمین رئیسی گفت: برای اشتغال، ازدواج، گرانی و مسکن تدبیر شده اما ملت انتظار دارند رسیدگی به گرانی و مشکلات جوانان سریع تر و مقتدرانه تر اقدام شود.

وی در ادامه با اشاره به ۱۶ آذر و تکریم شهدای دانشجو گفت: حوزه دست در دست دانشگاه برای دفاع از آرمان ها، ارزش های انقلاب و اسلام آمادگی کامل دارد.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه افزود: دانشگاه از ابتدای آغاز حرکت انقلاب حمایت از ارزش ها، دین، هویت ملی ایرانیان، هویت قرآنی، هویت حسینی و هویت فاطمی را از اولویت های خود دانسته و ما همگی تا پای جان در یک صف برای دفاع از این آرمان ها و اسلام پای کار هستیم و استقامت می کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =