پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ |۱۱ رجب ۱۴۴۴ | Feb 2, 2023
حجت‌الاسلام عبادی زاده / هرمزگان

حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: جریان حزب اللهی و انقلابی باید پرچمدار ایجاد نشاط در جامعه باشند و نباید تصور کنند که تنها باید پرچم عزا را در دست داشته باشند بلکه لازم است تا پرچم شادی را نیز برافراشند.  

به گزارش خبرگزاری حوزه از هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان امروز در دیدار با مسئولین نهاد نمایندگی ولی فقیه و روسای دانشگاه‌های استان هرمزگان که در دفتر امام جمعه بندرعباس برگزار شد، با ذکر این نکته که جامعه امروز به نشاط نیاز دارد، اظهار داشت: جریان حزب الهی و انقلابی باید پرچمدار ایجاد نشاط در جامعه باشند و نباید تصور کنند که تنها باید پرچم عزا را در دست داشته باشند بلکه لازم است تا پرچم شادی را نیز برافراشند.

وی با ذکر این نکته که هزینه‌های تحمیلی برای جوانان یکی از موانع اصلی ازدواج است، گفت: ترویج فرهنگ ازدواج آسان باید در دستور کار باشد تا مردم آگاه باشند که می‌توان با کم‌ترین هزینه، اقدام به ازدواج و عروسی کنند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، تصریح کرد: تشویق لازم برای جوانان جهت کاهش سن ازدواج باید در نظر گرفته شود، چرا که بخشی از آسیب‌های اجتماعی جامعه ناشی از افزایش سن ازدواج است.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده، بیان کرد: تأکید رئیس جمهور نسبت به مسئله ازدواج دانشجویی نشان دهنده اهمیت این موضوع است و مسئولان استانی و کشوری نیز باید ملزومات تحقق این هدف را فراهم کنند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، با بیان این نکته که خوابگاه‌های متأهلی باید افزایش پیدا کند، خاطرنشان کرد: ازدواج در دوران دانشجویی به خودی خود، سطح توقعات را کاهش می‌دهد و به ترویج ازدواج آسان کمک می‌کند، به همین جهت است که باید زمینه ازدواج دانشجویی را تسهیل کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =