سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ |۱۷ ذیقعدهٔ ۱۴۴۴ | Jun 6, 2023
استاندار قم

حوزه/ استاندار قم گفت: با توجه به حساسیت‌ های موجود در سال ۱۴۰۲، هیچ‌گونه ایجاد نارضایتی برای مردم قابل قبول و پذیرفتنی نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، سیدمحمدتقی شاهچراغی، استاندار قم در نشستی با مدیران بخش عمرانی استان، پیرامون برنامه‌های استان برای تحقق شعار سال و پیگیری پروژه‌های سفر دوم رئیس جمهور به قم که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۱ علی‌رقم تمام دشمنی‌ها و سختی‌ها، قدم‌های خوبی برای آبادانی روز افزون کشور و استان برداشته شد گفت: آثار برخی از این حرکت‌ها را در سال گذشته دیدیم و نتایج برخی دیگر از اقدامات نیز در سال جدید و سال‌های پیش‌رو مشخص خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مدیران استان می‌توانند از ظرفیت‌های ملی برای تقویت زیرساخت‌های قم استفاده کنند، خاطرنشان کرد: همچنین باید برنامه‌ریزی دقیقی برای حل مسائل و نیازهای ضروری قم انجام شود.

شاهچراغی با بیان اینکه جهت‌گیری‌ها در سال ۱۴۰۲ در حوزه عمرانی باید در راستای رشد تولید باشد، تصریح کرد: متاسفانه در شهر قم در حوزه مسائل خدماتی وضعیت در حد و اندازه قم نیست.

وی با اشاره به اینکه مشکلاتی در حوزه کمبود تخت‌های مسافرتی در قم داریم، یادآور شد: عقب‌ماندگی‌های بسیاری در قم وجود دارد که تمام آن‌ها قابل حل شدن است.

استاندار قم با بیان اینکه در سال ۱۴۰۲ باید رویه‌ها متفاوت باشد، ابراز کرد: باتوجه به حسیاسیت‌های موجود در سال ۱۴۰۲، هیچ‌گونه ایجاد نارضایتی برای مردم قابل قبول و پذیرفتنی نیست.

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از اولویت‌های استان بحث مسکن است، بیان کرد: موضوع مسکن ویلایی در قم نیز باید تا حدود دو هفته آینده تعیین تکلیف شود و مردم بدانند در چه مناطقی از استان زمین با قابلیت ساخت خانه ویلایی وجود دارد.

شاهچراغی با بیان اینکه در بحث اشتغال کارگاه‌های روستایی ارزش بسیاری دارند، اظهار داشت: باید در سال ۱۴۰۲ تمام مشکلات آب، برق و گاز روستاهای قم رفع شود.

انتهای پیام ۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =