پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ |۱۳ ربیع‌الاول ۱۴۴۵ | Sep 28, 2023
آیت الله خاتمی در جمع مردم بجنورد

عضو فقهای شورای نگهبان تصریح کرد: امروز امام خامنه‌ای جانشین شایسته و به حق امام خمینی(ره) نیز بر همین مدار جامعه اسلامی را مقتدرانه رهبری می‌کنند و در برابر تمام دشمنی ها ایستاده اند.

به گزارش خبرگزاری حوزه از بجنورد، آیت‌الله سیداحمد خاتمی امروز در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در مسجد انقلاب بجنورد، با تسلیت سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی و گرامیداشت قیام ۱۵ خرداد، اظهار کرد: امام عزیز یک حقیقت همیشه زنده است.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور با بیان این که چهره و نام امام خمینی (ره) از سال ۱۳۴۲ عالم‌گیر شد و این امر به اراده الهی تاکنون نیز ادامه دارد، افزود: امیدوار بودن و مأیوس نبودن در بحرانی ترین شرایط، ایستادگی بر موضع حق و خستگی ناپذیری علی‌رغم بمباران گسترده تخریب دشمنان از ویژگی های بارز امام راحل بود.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره حوادث و اغتشاشات پاییز سال گذشته، بیان کرد: اغتشاشات خائنانه اخیر، رهبری جامعه را مأیوس نکرد و این از ویژگی‌های شاخص رهبر معظم انقلاب به تأسی از امام خمینی (ره) است.

آیت‌الله خاتمی تصریح کرد: یأس در زندگی امام(ره) و رهبری عزیز راه ندارد و به اذن و اراده الهی مشکلات به زودی تمام می‌شود. خستگی‌ناپذیری امام(ره) یکی دیگر از ویژگی‌های رفتاری این عالم بزرگ و برجسته بود.

امام جمعه موقت تهران با بیان این که ایستادگی بر موضع حق در سال‌های طولانی مبارزه با استکبار در رفتار امام خمینی (ره) جاری بود، تصریح کرد: در سالروز ارتحال امام (ره) باید مقاومت را از ایشان بیاموزیم؛ ویژگی که رهبری انقلاب هم به آن ایمان و باور دارند.

به گفته عضو فقهای شورای نگهبان، امروز امام خامنه ای جانشین شایسته و به حق امام خمینی(ره) نیز بر همین مدار جامعه اسلامی را مقتدرانه رهبری می‌کنند و در برابر تمام دشمنی ها ایستاده اند.

عضو فقهای شورای نگهبان تصریح کرد: دشمنان تمایل دارند مردم را در مسیر متعالی مبارزه با استکبار خسته کنند و تلاش‌های آن‌ها در فضای مجازی موید این موضوع است، اما پیام حضور راهپیمایی باشکوه و بی‌سابقه ۲۲ بهمن علی‌رغم برخی مشکلات موجود یعنی امیدواری مردم به آینده انقلاب و کشور.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به تلاش شبانه‌روزی رئیس جمهور جهت رفع مشکلات بیان کرد: باید متوجه بود که در شرایط جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم.

عضو فقهای شورای نگهبان اظهار کرد: انتقاد از برخی رفتارها نسبت به مجلس، دولت، قضائیه وارد است اما این دلیل بر عبور از ارکان حکمرانی و نادیده گرفتن آن‌ها نیست.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =