پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ |۱۲ شعبان ۱۴۴۵ | Feb 22, 2024
تصاویر/ نشست دبیران ستادهای راهبری حوزه با شهردار قم

حوزه/مشاور و دستیار ویژه مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: مشارکت مدیران ستاد راهبری حوزه علمیه قم با مدیران شهرداری، سبب رشد شهر قم در عرصه‌های مختلف می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی رجایی نیا در نشست دبیران ستادهای راهبردی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با شهردار قم که در سالن جلسات رضوان شهرداری قم برگزار شد، اظهار داشت: ستاد راهبری حوزه با رویکرد اسلامی می‌تواند در خدمت نظام اسلامی باشد و در ارائه نظریات و راهکارهای علمی بر مبنای اسلامی در شهر تأثیرگذار باشد.

وی با اشاره به تلاش‌های مؤثر صاحب‌نظران حوزه در عرصه‌های مدیریتی و صنعت از بعد دانشگاهی افزود: وجه مدیریتی،به‌کارگیری دانش و مشارکت با بخش خصوصی سه عامل مؤثر ارتباط برای رشد شهر و نظام است.

مشاور و دستیار ویژه مدیر حوزه‌های علمیه کشور تصریح کرد: به‌منظور همکاری حوزه با شهرداری ۳۰ ستاد راهبری متشکل از صاحب‌نظران راه‌اندازی شده و در تلاش‌اند تا از ظرفیت‌های حوزه در عرصه‌های مختلفی چون سیاست‌گذاری، قانون‌گذاری و اجرائیات استفاده کنند.

وی با بیان اینکه اسلام در همه عرصه‌ها توانمند است گفت: با همکاری مدیران شهری، مدیران استانداری و مدیران ستادهای راهبری حوزه با نگاه گفتمان انتقادی می‌توان در رشد شهر مؤثر واقع شد و ضعف و نقص‌های شهری را با نگاه تمدنی رفع کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین رجایی نیا در پایان خاطرنشان کرد: با عمیق شدن ارتباط شهرداری قم و حوزه علمیه و مشارکت با یکدیگر شاهد پیشرفت‌های اجتماعی،فرهنگی و سیاسی و اثرات مثبت در شهرخواهیم بود.
انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha