یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ |۱۵ شعبان ۱۴۴۵ | Feb 25, 2024
حسینیه کودک

حوزه/ حسینیه کودک و نوجوان همزمان با مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها در جامعةالزهرا سلام‌الله‌علیها راه اندازی می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، همزمان با مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها در جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها، حسینیه کودک و نوجوان از سوی اداره کل امور فرهنگی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی این مؤسسه علمی حوزوی راه اندازی می‌شود.

مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها جمعه تا یکشنبه ۱۷ تا ۱۹ آذر ساعت ۱۹ تا ۲۱ در حسینیه امام خمینی(ره) جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها برگزار می‌شود و آقایان و بانوان به همراه فرزندان خود می‌توانند در این مراسم حضور داشته باشند.

حسینیه کودک و نوجوان این نیز در حاشیه مراسم، از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۱:۳۰ پذیرای فرزندان پسر در رده سنی ۴ تا ۷ سال و دخترها از سن ۴ تا ۱۱ سال است و برنامه‌های متنوع فرهنگی در قالب‌های مختلف متناسب با سن پسر و دختر به صورت جداگانه همراه با محتواهای مفید و مناسب ارائه می‌شود.

اجرای برنامه‌ها در سه موضوع مقاومت، دفاع از ولایت، عفاف و حجاب با محوریت فاطمیه است که هر شب به یکی از موضوعات اختصاص دارد.

اجرای سرود دسته‌جمعی، پرده‌خوانی، دکلمه‌خوانی، نقاشی و رنگ‌آمیزی کاربرگ‌ها، مداحی متناسب با سن کودک و نوجوان، پذیرایی، اهدای جوایز و هدایا و سایر برنامه‌های آموزنده و متنوع دیگر با حضور مربیان توانمند و باتجربه در امر کار با کودک و نوجوان از جمله برنامه‌های حسینیه کودک و نوجوان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha