دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ |۱۲ شوال ۱۴۴۵ | Apr 22, 2024
قادری

حوزه/ حجت‌الاسلام قادری در نشست «جامعه مجاهد ۲»  ضمن تشریح محورهای برگزاری این نشست مقابله با خط روایی دشمن و تبیین مشارکت حداکثری در انتخابات را رسالت مهم جامعه مجاهدان جهاد تبیین عنوان کرد. 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، حجت‌الاسلام محمد قادری امروز در نشست جامعه مجاهد ویژه شبکه تبلیغ استان (مبلغین و مبلغات) گفت: مردم سالاری در جمهوری اسلامی به واسطه انتخابات آزاد نماد خوبی از جمهوریت است برخلاف جوامعی که در صورت عدم مشارکت حقوق اجتماعی افراد سلب می‌شود در جامعه اسلامی حضور در انتخابات مشارکت در انتخابات یک امری اختیاری تلقی می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر اضافه کرد: اینکه انتخابات نماد مشروعیت نظام باشد، روایت نظام نیست و مقبولیت نظام را باید در بزنگاه‌ها و میدان‌های حساسی مانند راهپیمایی ۲۲ بهمن بدانیم.

وی کار برای افزایش مشارکت در انتخابات را از وظایف جامعه مجاهدان جهاد تبیین برشمرد و اظهار داشت: خط روایتی که دشمن دنبال می‌کند این است که در صورت پایین بودن و کمرنگ بودن حضور مردم در انتخابات مقبولیت نظام تحت تاثیر قرار می‌گیرد، لذا از باب جهاد برای مقابله و مبارزه با خط روایی دشمن واجب است بر حضور حداکثری اقشار مختلف جامعه در انتخابات تمرکز داشته باشیم.

حجت‌الاسلام قادری با اشاره به اجرای طرح داعی در سطح استان افزود: در طرح داعی رای دادن مردم را مفروض می‌گیریم و با استفاده از نقش مساجد، روحانیون، مبلغین، مبلغات و کسانی که اتصالی به مسجد دارند، از اقشار مختلف مردم جهت مشارکت در حوزه‌های انتخاباتی که در مساجد قرار دارند، دعوت می‌کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر لزوم اهتمام و پی‌گیری مدیران شهرستانی ادارات تبلیغات اسلامی استان در اجرای این طرح تصریح کرد: با اجرای این طرح زمینه فراهم کردن مشارکت فعال مردم در انتخابات فراهم می‌شود.

وی افزود: امیدواریم با حمایت‌های ائمه جماعات به عنوان داعیان الی الله و گروه‌های جهادی برای تقویت مشارکت مردم در انتخابات و رفع دغدغه مقام معظم رهبری که مقابله و مبارزه با خط روایی دشمن است، را تقویت کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha