جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ |۱۶ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 24, 2024
آیت الله علم الهدی

حوزه/ داغ های طاقت فرسایی که در مدت ۱۹۰ روز بر دل‌های مجروح ستم دیدگان غزه سنگینی می‌کرد با تماشای موشک ها و پهبادهای نورانی در آسمان فلسطین اشغالی تشفی پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه, متن پیام تبریک آیت الله سیداحمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهدمقدس به مناسبت عملیات وعده صادق سپاه در تنبیه رژیم کودک کش به این شرح است:

بسم الله القاصم الجبارین

قاتِلُوهُمْ یُعَذِّبْهُمُ اللَّهُ بِأَیْدِیکُمْ وَیُخْزِهِمْ وَیَنْصُرْکُمْ عَلَیْهِمْ وَیَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنِینَ(آیه ۱۴ سوره توبه)

🖊 احساس حلاوت این غرور دینی بر ملت غیرت‌مند ایران اسلامی مبارک باد.
بازوان توانا و سرانگشت معجزه نمای غیورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در امتثال فرمان فرمانده کل قوا، حجت امام زمان (علیه السلام) و رهبر حکیم دلاور در تنبیه دشمن متجاوز که موجب سرور و شادمانی جهان اسلام شد؛ امید است قلب مقدس صاحب و آقای ما حضرت بقیة الله (ارواحنا فداه) را خوشنود سازد و تبسم رضایت‌مندی از این شجاعت ایثارگرانه ی سربازانشان و سپاه آن حضرت بر شکوفه لب های زیبایشان نقش بندد.
داغ های طاقت فرسایی که در مدت ۱۹۰ روز بر دل‌های مجروح ستم دیدگان غزه سنگینی می‌کرد با تماشای موشک ها و پهبادهای نورانی در آسمان فلسطین اشغالی تشفی پیدا کرد.
ما به تقلید از امام بزرگوار بر دست و بازوی این رزمندگان مقتدر بوسه میزنیم و بر این بوسه افتخار می‌کنیم.
بدیهی است در صورت هر حماقتی از جانیان اسرائیلی در تقابل با این رزمندگی قهرمانانه، دومین وعده صادق رهبر عظیم و فرزانه که تل‌آویو و حیفا با خاک یکسان خواهد شد محقق میگردد. باذن الله و نصرته
سیداحمد علم الهدی
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهدمقدس

تنظیم: بهزاد محمد باقری
۲۷فروردین۱۴۰۳

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha