پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ |۱۵ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 23, 2024
ا

حوزه/ رئیس کمیته امداد منطقه سه بندرعباس از مشارکت ۳۵ میلیارد و ۱۸۵ میلیون تومانی مردم در اطعام نیازمندان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از هرمزگان، مهدی زارعی، رئیس کمیته امداد منطقه سه بندرعباس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان امسال کمیته امداد با همکاری مردم نیک اندیش، مراکز نیکوکاری، هئیت های مذهبی، گروه های جهادی و سایر موسسه های خیریه، بالغ بر ۳۵ میلیارد و ۱۸۵ میلیون تومان در قالب طبخ غذای گرم، اهدا بسته های افطاری ساده و بسته های معیشتی به نیازمندان کمک کرده است.

زارعی افزود: در ماه مبارک رمضان سال جاری بیش از ۱۷۳ هزار و ۳۰ پرس غذای گرم و ۱۶۲ هزار و ۶۰۰ بسته ی افطاری ساده به ارزش ۳۳ میلیارد و ۴۵۹ میلیون تومان طبخ و به نیازمندان و خانواده های تحت حمایت کمیته امداد اهدا شده است.

وی تصریح کرد: همچنین از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد یک هزار و ۱۸۶ بسته معیشتی به ارزش یک میلیارد و ۷۲۶ میلیون تومان نیز بین نیازمندان توزیع شده است.

رئیس کمیته امداد منطقه سه در ادامه به میزان جمع آوری زکات فطریه در پایان ماه رمضان اشاره کرد و گفت: در روز عید سعید فطر، مردم شریف و نوع دوست بندرعباس مبلغ ۵۸۵ میلیون تومان به عنوان زکات فطریه و کفارات خود به پایگاه های کمیته امداد منطقه سه بندرعباس اهدا نمودند که در همان روز عید فطر به حساب نیازمندانی که از قبل شناسایی شده بودند، واریز گردید.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha