پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ |۱۵ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 23, 2024
سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه استان قم

سردار موحد تصریح کرد: ابعاد نظامی و راهبردی عملیات «وعده صادق» بسیار گسترده است و برای دشمن غیرقابل پیش بینی بود در این سطح از نظام جمهوری اسلامی ایران پاسخ بگیرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) قم در دیدار هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی قم با اشاره عملیات «وعده صادق» اظهار کرد: ابعاد نظامی و راهبردی عملیات «وعده صادق» بسیار گسترده است و آیندگان باید در این زمینه تحلیل کنند، زیرا برای دشمن غیرقابل پیش بینی بود در این سطح از نظام جمهوری اسلامی ایران پاسخ بگیرد.

«موفقیت های سپاه» نتیجه اطاعت محض از نائب امام زمان(عج) است

فرمانده سپاه استان قم با تاکید بر اینکه همه موفقیت های سپاه را نتیجه اطاعت محض سپاه از نائب امام زمان می دانیم افزود: همه این پیروزی ها را از جانب خدا می دانیم و اعتقاد داریم اگر سایر مسئولین نظام اوامر حضرت آقا را اجرا و عملیاتی کنند نباید ما در حوزه های اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی مشکل داشته باشیم.

وی با بیان اینکه پیروزی های سپاه از تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری و اجرای کامل فرامین حضرت آقاست، گفت: در همین راستا مقام معظم رهبری فرمودندکه من از سپاه راضی هستم اما تاکید کردند که قانع نیستم، زیرا سپاه ظرفیتی دارد که بیش از این می تواند کار انجام دهد.

فرمانده سپاه علی بن ابیطالب قم با بیان اینکه معتقدیم بسیج نعمتی است که حضرت امام(ره) این شجره طیبه را تاسیس کردند، گفت: سپاه بر اساس فرمان مقام معظم رهبری سعی کرده هر جا که نیاز اسلام و انقلاب و جامعه بوده ورود کند و به سبب اتصال به مردم و بسیج موفق عمل کرده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه موضوع حجاب و عفاف مورد تاکید مقام معظم رهبری اظهار کرد: اقدامات خوبی در زمینه حجاب و عفاف در دانشگاه آزاد اسلامی قم انجام شده است امیدواریم در همین راستا با فعال تر شدن کمیته حجاب و عفاف قرارگاه ۱۹ دی و استفاده از ظرفیت اساتید و بسیجیان دانشگاه بتوانیم منویات حضرت آقا را در حوزه حجاب و عفاف اجرایی کنیم.

سپاه آمادگی دارد در حوزه های دانشجویی به دانشگاهها کمک کند

سردار موحد با اشاره به اینکه سپاه آمادگی دارد در حوزه های دانشجویی به دانشگاهها کمک کند افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته امیدواریم سپاه بتواند در حوزه دانشجویی به دانشگاهها کمک کند، زیرا معتقدیم دانشجویان آینده سازان این نظام و انقلاب هستند.

سپاه ثابت کرد فرمان فرماندهی کل قوا زمین نمی ماند

حجت الاسلام و المسلمین حسن خیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قم نیز در ابتدای این دیدار که به میزبانی فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) قم انجام شد ضمن تبریک پیروزی ها و نصرت الهی در عملیات «وعده صادق » اظهار کرد: با انجام عملیات «وعده صادق»، کارآمدی نظام و ذلت استکبار بیش ازگذشته برهمگان آشکار شد و بر همین اساس تدبیر «سپاه» را می ستاییم، زیرا «ما می توانیم» تحقق پیدا کرد و سپاه ثابت کرد فرمان فرماندهی کل قوا زمین نمی ماند.

وی با بیان اینکه تلاش ما در دانشگاه این است که دانشگاهی در تراز انقلاب داشته باشیم افزود: تلاش می کنیم هویت های سه گانه انقلابی، اسلامی و ملی مورد تاکید مقام معظم رهبری را با انجام فعالیت های پژوهشی،آموزشی تحقق بخشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قم با تاکید بر اینکه در راستای انجام منویات مقام معظم رهبری با تمام توان حرکت می کنیم، گفت: سعی می کنیم آن وظائفی که متوجه بسیج بصورت خاص هست هم ادای تکلیف کنیم.

گفتنی است این جلسه به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی قم و با حضور تمامی اعضای هیات رئیسه در محل سپاه علی بن ابیطالب(ع) برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha