پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ |۱۵ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 23, 2024
کد خبر: 1152376
۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۳
مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران

حوزه/ شرایط باز پذیری طلاب مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خراسان و جامعةالزهرا(س) برای ادامه تحصیل در سطوح مختلف اعلام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، مرکز مدیریت حوزه، شرایط بازپذیری طلابی که به دلایل غیر انضباطی از ادامه تحصیل محروم شده‌اند را اعلام کرد.

بازپذیری به طلابی اختصاص دارد که دارای سابقه تحصیل در مدارس تابعه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران بوده و بنا به دلایلی از ادامه تحصیل محروم شده‌اند یا دارای دانش‌نامه سطح یک هستند.

شرایط داوطلبان بازپذیری در سطح دو، سطح سه و سطح چهار به شرح ذیل است:

سطح ۲:

طلاب دوره عمومی ویژه که بیش از ۳۰ واحد گذرانده‌اند.

طلاب دوره عمومی که بیش از ۹۰ واحد گذرانده‌اند.

دارندگان دانش‌نامه سطح یک.

جهت ادامه تحصیل موظف به نام‌نویسی در سامانه بازپذیری و شرکت در مصاحبه علمی تعیین سطح هستند.

تبصره: برای این دسته از طلاب شرایط سنی حداکثر ۴۵ سال لحاظ شده است.

سطح ۳:

طلابی که واحدهای درسی را تکمیل نموده و صرفا پایان‌نامه آن‌ها باقی مانده است، جهت تکمیل پرونده تحصیلی، موظف به شرکت در مصاحبه علمی تعیین سطح می‌باشند که در مدیریت‌های استانی برگزار خواهد شد، در صورت موفقیت و کسب امتیاز لازم، کد تحصیلی سابق فعال می‌شود.

سطح ۴:

طلابی که واحدهای درسی را تکمیل نموده و صرفا رساله علمی آن‌ها باقی مانده است، جهت تکمیل پرونده تحصیلی، موظف به شرکت مجدد در آزمون جامع و کسب امتیاز لازم از این آزمون هستند، در صورت موفقیت و کسب امتیاز لازم، کد تحصیلی سابق، فعال می‌شود.

شایان ذکر است سایر طلابی که در دسته‌بندی‌های فوق قرار ندارند، جهت اطلاع از شرایط پذیرش و نام‌نویسی اولیه، به پایگاه اطلاع‌رسانی سنجش و پذیرش به نشانی Paziresh.whc.ir مراجعه نمایند.

زمان ثبت نام و منابع مصاحبه علمی از طریق پایگاه اطلاع رسانی معاونت آموزش حوزه های علمیه خواهران متعاقباً اعلام می گردد.‌

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha