چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ |۱۴ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 8, 2020
مهدی قریشی

حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: مردم باید با اراده ای آهنین و با اتحاد و همدلی، در پای صندوق های رأی حاضر شده و استکبار جهانی و مزدوران داخلی و منطقه ای را از رسیدن به مطامع خود ناامید سازند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از ارومیه، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی، به مناسبت فرارسیدن انتخابات مرحله دوم در شهرهای ارومیه، میاندوآب، شاهین دژ، تکاب و سلماس، برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های با صدور بیانیه ای اظهارداشت: ضمن عرض سلام به پیشگاه شما مردم شجاع استان، خاضعانه از حضور دشمن شکنتان در انتخابات اسفندماه سال گذشته قدردانی نموده و از درگاه ربوبیت برایتان سعادت و بهروزی آرزومندم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی افزود: چنانچه اطلاع دارید در شهرهای ارومیه، میاندوآب، شاهین دژ، تکاب و سلماس جمعه این هفته نیز شاهد برگزاری دومین مرحله انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهیم بود، یکبار دیگر مردم این شهرها باید با احساس تکلیف نسبت به سرنوشت خود و کشور عزیزمان به پا خیزند و صحنه های بی بدیل اراده ایرانی را به ظهور رسانند.

تبلیغات دشمن بر این اراده استوار شده است تا شما مردم غیور استان را از حضور در پای صندوق های رأی در هر انتخاباتی بر حذر دارند یا اینکه با دمیدن در بوق قومیت گرایی اختلافات قومی را در استان افزایش دهند؛ اما به تحقیق بر همگان ثابت شده است مردم استان آذربایجان غربی، بدون توجه به این گونه تبلیغات و به دور از تعصب گرایی در صحنه های مختلف حضور یافته و با پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب «مدظله العالی» راه را بر توطئه های دشمنان سد نموده اند.

از مردم شریف و همیشه در صحنه استان تقاضا می نمایم جمعه این هفته نیز با اراده ای آهنین و با اتحاد و همدلی، در پای صندوق های رأی حاضر شده و استکبار جهانی و مزدوران داخلی و منطقه ای را از رسیدن به مطامع خود ناامید سازند.

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =