چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ | May 27, 2020
کد خبر: 414274
۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
تظاهرات در بحرین

مردم بحرین در تظاهراتی تصاویر فرزندان زندانی و بازداشت شده خود را در دست داشته و با سر دادن شعارهایی خواستار آزادی فرزندان خود شدند و تاکید کردند راه فرزندان انقلابی خود را تا رسیدن به خواسته های انقلاب و برپایی نظام سیاسی جدید ادامه خواهند داد.حوزه/

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» روز گذشته تظاهرات مسالمت آمیز مردم بحرین در منطقه النویدرات با شلیک گاز اشک آور توسط ماموران امنیتی آل خلیفه سرکوب شد.

منطقه نویدرات روز گذشته پس از برگزاری نماز جمعه شاهد تظاهرات گسترده مردمی بود که برای حمایت از انقلابیون بازداشت شده به خیابان ها آمده بودند تا جنایت های نظام آل خلیفه را محکوم کنند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات تصاویر فرزندان زندانی و بازداشت شده خود را در دست داشته و با سر دادن شعارهایی خواستار آزادی فرزندان خود شدند و تاکید کردند راه فرزندان انقلابی خود را تا رسیدن به خواسته های انقلاب و برپایی نظام سیاسی جدید ادامه خواهند داد.

در منطقه الدراز نیز مردم این منطقه در حمایت از شیخ عیسی قاسم و مخالفت با قانون جدید خانواده کشور و محکومیت بازداشت زنان توسط آل خلیفه دست به تظاهرات زدند.

روز گذشته و در آستانه روز جهانی کارگر، مردم منطقه ستره نیز با شرکت در یک تظاهرات و سر دادن شعارهایی مبنی بر ضرورت سرنگونی پادشاه بحرین، خشم خود را از رژیم آل خلیفه به نمایش گذاشتند که این تظاهرات نیز با پرتاب گاز اشک آور توسط ماموران امنیتی آل خلیفه سرکوب شد.

پس از این اقدام ماموران امنیتی و حمله آنها به محله های مسکونی، درگیری های شدیدی میان مردم انقلابی و مزدوران آل خلیفه رخ داد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =