یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ | Aug 1, 2021
کد خبر: 414661
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
جمع حمایت از ملت بحرین در لندن

حوزه/ در پی صدور بیانیه ای از سوی ۸۰ روحانی و عالم دینی انگلستان در اعلام حمایت از ملت بحرین، تجمعی به همین مناسبت در لندن برگزار شد و شرکت کنندگان در آن اقدامات سرکوبگرانه و ضد حقوق بشری نظام آل خلیفه و همچنین حمایت های غرب از این نظام را محکوم کردند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از بحرین الیوم، در پی صدور بیانیه ای از سوی 80 روحانی و عالم دینی انگلستان در اعلام حمایت از ملت بحرین، تجمعی به همین مناسبت در لندن برگزار شد و شرکت کنندگان در آن اقدامات سرکوبگرانه و ضد حقوق بشر نظام آل خلیفه و همچنین حمایت های غرب از این نظام را محکوم کردند.

در این تجمع تاکید شد امروز دفاع از شیخ عیسی قاسم دفاع از اعتقاد و هویت شیعیان بحرین است و نظام حاکم در بحرین نیز ثابت کرده که توانایی ایجاد اصلاحات مورد نظر مردم را ندارد و روز به روز بر سرکشی و طغیان این نظام افزوده می شود.

حامیان ملت بحرین در لندن همچنین تاکید کردند: یاری مردم بحرین، یاری دموکراسی در برابر تروریسم مورد حمایت آل سعود و آل خلیفه است.

اعلام همبستگی بین المللی با مردم بحرین از جمله در شهر لندن نشانه دیگری از عادلانه بودن انقلاب و خواسته های مردم بحرین و موجب تقویت انگیزه آنها برای مبارزه و بیان خواسته های خود تا سرنگونی نظام آل خلیفه خواهد بود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8