پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ | May 28, 2020
حجت الاسلام نوروزی

حوزه/ حجت الاسلام رسول نوروزی گفت: مقام معظم رهبری از سالیان دور بر این مهم تأکید دارند، معنای اقتصاد مقاومتی همین است که روی پای خودمان بایستیم، به تولیدات داخلی اهمیت دهیم و استفاده از واردات را حتی المقدور در حاشیه قراردهیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام رسول نوروزی صبح امروز در جمع معاونین آموزش مدارس علمیه استان قزوین، گفت: تولید کننده داخلی باید برای عقب نماندن از بازار رقابت باید کیفیت را بالاببرد.

وی افزود:  افزایش قاچاق در کشور سست کردن بنیه اقتصادی یک کشور را در پی دارد، هر ایرانی غیرتمند باید به حمایت از کالای ایرانی اهمیت دهد.

حجت الاسلام نوروزی ادامه داد: اگر مردم و دولت به تولید داخل اهمیت دهند، تقویت کارگران و اشتغال زایی را شاهد خواهیم بود.

معاون آموزش حوزه علمیه قزوین خاطرنشان کرد: باید تفکر ملی را بین مردم فرهنگ سازی کنیم و این موضوع در همه زمینه ها از زمان کودکی خصوصا در مدارس دنبال شود تا کالای داخلی بتواند در برابر کالای خارجی رقابت کند.

استاد حوزه علمیه قزوین گفت: مقام معظم رهبری از سالیان دور بر این مهم تأکید دارند، معنای اقتصاد مقاومتی همین است که روی پای خودمان بایستیم، به تولیدات داخلی اهمیت دهیم و استفاده از واردات را حتی المقدور در حاشیه قراردهیم.

حجت الاسلام نوروزی بیان داشت: افزایش کیفیت و تولید بر حسب نیاز جامعه می تواند عامل مهمی در جذب مصرف کنندگان ایفا کند و قطعا شکوفایی اقتصادی در این خصوص رونق خواهد گرفت.

وی اظهار کرد: اگر این مسائل در راستای حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی عملی شود نه‌تن‌ها شعار امسال محقق می‌شود بلکه در این زمینه می‌توانیم به ایجاد اشتغال و درآمد بیشتر کمک کنیم.

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =