یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ |۱۱ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 5, 2020
تجمع در مدرسه علمیه فیضیه

حوزه/ اجتماع بزرگ حوزویان در اعتراض به خروج آمریکا از برجام و عهد شکنی سران کاخ سفید، از دقایقی قبل در مدرسه فیضیه آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه»، اجتماع بزرگ حوزویان در اعتراض به خروج آمریکا از برجام و عهد شکنی سران کاخ سفید، از دقایقی قبل در مدرسه فیضیه آغاز شد.

بر اساس این گزارش: در این اجتماع که، آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه، معاونین مرکز مدیریت حوزه های علمیه، علما، اساتید، طلاب، فضلا و مردم انقلابی قم حضور داشتند، اعتراض کنندگان با شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» انزجار خود را از استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار اعلام کردند.

همچنین از مسئولان کشور خواستند در مقابل بدعهدی آمریکا در نقض برجام با اقتدار انقلابی ایستادگی کرده و همچنین خواستار حفظ عزت و منافع ملی در سایه تبعیت از رهبری شدند.

نظرات

  • یکی از طلاب حاضر در تجمع IR ۲۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
    1 0
    میدونم این نظر رو منعکس نمیکنید ولی خوب دست امثال شما هم رو میشه که دروغگو و خیلی سانسورچی هستید: شعارهای مرگ بر منافق کجا رفت؟ آیت الله روعی به حق و بهنمایندگی از طلاب خطاب به این بابا که الان رِییس جمهور کشورمان هست گفتند که متواضعانه از ملت عذرخواهی کنند و شما اشاره ای هم نکرده اید؟ و ..... شما هم نفاق دارید و فکری به حالش بکنید و تکلیفتون را با خودتون و خدایتان مشخص کنید و باور کنید همه چی پول نیست و مرگ حق است و نمیشه از آن فرار کرد؛ هر چه ظلم امثال حسن فریدون استمرار داشته باشه کسانی مثل شما که حامی هستید شریک جرمش هستید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =