پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ | May 28, 2020
 	تصاویر/ بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم-۶

حوزه/ کتاب «نظام اعتقادی اسلام» اولین درسنامه از مجموعه ۵ دوره ای معارف اسلامی است که توسط مؤسسه بین الملی مطالعات اسلامی در نمایشگاه قرآن عرضه شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، بخش های حوزوی با حضور فعال در نمایشگاه به معرفی آثار برتر خود پرداخته اند.

مؤسسه بین الملی مطالعات اسلامی یکی از غرفه های بخش حوزوی نمایشگاه بین المللی قرآن است که آثار جدید خود را در این نمایشگاه عرضه کرده است.

کتب و بسته های چند رسانه ای در حوزه تبلیغ بین الملل در موضوعات سبک زندگی، شناخت قران و دروس اخلاقی، اعتقادی از آثار ارائه شده در غرفه مؤسسه بین المللی مطالعات اسلامی است.

یکی از آثار ممتاز این مؤسسه که در این دوره از نمایشگاه قرآن تهران عرضه شده است، کتاب «نظام اعتقادی اسلام» است.

کتاب «نظام اعتقادی اسلام» اولین درس نامه از مجموعه 5 دوره معارف اسلامی است که با همکاری نزدیک مؤسسه بین المللی رسالت و مرکز اسلامی انگلیس با هدف تهیه محتوای لازم جهت تدریس عقاید اسلامی در سراسر جهان تألیف گردیده است.

 در گردآوری این کتاب از روش های آموزشی گوناگونی برای بالا بردن سطح تعلیم و تعلم استفاده شده است به این امید که دانش آموزان بتوانند بهتر و بیشتر با موضوعات طرح شده در درس ها ارتباط برقرار کرده و امکان تجزیه و تحلیل و درک عمیق تر مطالب برای آنان فراهم شود.

این کتاب در هفت درس به خواننده درباره دین اسلام و نظام اعتقادی آن، اطلاعات مفیدی می دهد که این اطلاعات شامل موضوعات کیهان شناسی، خداشناسی، انسان شناسی، نبوت، پیامبر رحمت(ص)، معاد شناسی و سعادت است.

 تاکنون بیش از 90 دوره آموزشی بر اساس کتاب نظام اعتقادی اسلام در کشورهایی چون ایران، انگلستان، آلمان، کانادا، آمریکا، اندونزی، تانزانیا، بروندی، کنیا، روآندا، زیمباوه، زامبیا، مالاوی، غنا و آفریقای جنوبی برگزار شده است.

انتهای پیام/ع

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =