پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ | Apr 15, 2021
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی

حوزه/ امروز با وجود تمام کارشکنی‌ها، تلاش‌های مردم و مسئولان باعث رشد کشور شده است و با رهبری مقام معظم رهبری و همت دولتمردان مشکلات را پشت سر گذاشته‌ایم. یقیناً مشکلاتی که امروز با اعمال تحریم‌ها بر کشورمان تحمیل شده نیز به همین ترتیب پشت سر گذاشته خواهند شد.

به گزارش  خبرگزاری «حوزه»، حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی که به نمایندگی از دولت به استان قم سفر کرده، امروز در مراسم افتتاح 2 پروژه تولیدی در قم، ضمن تشکر از زحمات دست‌اندرکاران این واحدهای تولیدی و ابلاغ سلام رییس جمهوری گفت: استان قم پایگاه انقلاب اسلامی و افتخار کشور محسوب می‌شود. خوشبختانه  در چند سال اخیر قدم‌های خوب و مثبتی در این استان برداشته شده است و امروز نیز شاهد افتتاح یکی از این اقدامات خوب هستیم.

وی با اشاره به قرار داشتن در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دشمنان ما همواره در حال توطئه علیه انقلاب اسلامی هستند. در سال‌های گذشته یکی از مهم‌ترین تلاش‌های دشمنان برای ضربه زدن به ما، تحمیل جنگی 8 ساله بود که با فداکاری شهدا و ایثارگران با شکست آنان همراه شد.

معاون رئیس جمهور ادامه داد: امروز نیز با وجود تمام کارشکنی‌ها، تلاش‌های مردم و مسئولان باعث رشد کشور شده است و با رهبری مقام معظم رهبری و همت دولتمردان مشکلات را پشت سر گذاشته‌ایم. یقیناً مشکلاتی که امروز با اعمال تحریم‌ها بر کشورمان تحمیل شده نیز به همین ترتیب پشت سر گذاشته خواهند شد و این انقلاب به دست صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر(عج) سپرده می‌شود.

وی با اشاره به افزایش میانگین سنی والدین شهدا گفت: این موضوع ضرورت افزایش و بهبود خدمات پزشکی و بهداشتی و درمانی را برای این عزیزان بیشتر از قبل کرده و بخشی از سیاست‌های درمانی و پزشکی بنیاد در این جهت است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد حوزه اشتغال نیز گفت: طی 5 سال گذشته با استفاده از ظرفیت‌های گوناگون، حدود 95 هزار شغل برای ایثارگران ایجاد شده و ان شاءالله برای سال جاری نیز گام‌های بهتری در این زمینه برداشته می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8