پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 21, 2021
حجت الاسلام نصیرایی

حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: آمریکایی‌ها در ماه‌های اخیر ضرب شستی از جمهوری اسلامی ایران خورده و امروز نیز ایران اسلامی و جبهه مقاومت جواب این خباثت‌ها و کودک‌کشی‌ها را در خیابان‌های حیفا و تل‌آویو می‌دهد.

حجت الاسلام مجید نصیرایی، مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرگزاری «حوزه» در بیرجند، گفت: حمله گروهی از تروریست‌ها در اهواز و ترور زنان و کودکان قدرت و هنر نیست و به طور قطع آن‌ها با این اقدامات به اهداف خود نمی‌رسند.

وی ادامه داد: این گونه اقدامات تروریستی دشمنان نشان از ضعف آن‌هاست، به دلیل اینکه نمی‌توانند اقدام دیگری کنند دست به ترور و حرکت ناجوانمردانه می‌زنند.

مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان به نتیجه نرسیدن نقشه های دشمن تصریح کرد: دشمنان در طول 40 سال از انقلاب اسلامی به اهداف خود نرسیدند، و توطئه‌های آن‌ها با شکست روبرو شده است و امروز نیز جرأت مبارزه رو در رو با جمهوری اسلامی ایران را ندارند.

حجت الاسلام نصیرایی با اشاره به اینکه تروریست‌های دست پرورده استکبار جهانی با این اقدامات مرگ خود را نزدیک می‌کنند، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی و نیروهای نظامی و انتظامی ثابت کردند که اگر دشمن به جان، مال، ناموس و عزت ایران تجاوز کنند جواب آن‌ها را محکم و کوبنده خواهند داد.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها در ماه‌های اخیر ضرب شستی از جمهوری اسلامی ایران خورده و امروز نیز ایران اسلامی و جبهه مقاومت جواب این خباثت‌ها و کودک‌کشی‌ها را در خیابان‌های حیفا و تل‌آویو می‌دهد.

مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی با اشاره به سیاست گذاری استکبار جهانی تاکید کرد: مصاحبه عوامل صحنه‌های تروریستی با رسانه‌های غربی نشان می‌دهد پشت صحنه این جنایت‌ها سیاست‌گذاری آمریکا و رژیم صهیونیستی و دلارهای آل سعود وجود دارد.

حجت الاسلام نصیرایی افزود: آل سعود، انگلیس، آمریکا و رژیم صهیونیستی اهداف خود را به گور خواهند برد و اتفاقات مشابه تروریستی شهر اهواز واقعیت دنیای امروز را نشان می‌دهد و هر روز اینگونه خباثت‌ها در منطقه انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه عده‌ای بی دین و خبیث بر اساس هوا و هوس در جهان حکومت می‌کنند، تصریح کرد: سازمان‌های بین‌المللی مدعی حقوق بشر در این صحنه‌های تروریستی هیچ عکس‌العملی برای محکومیت این اقدامات ندارند.

مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی ادامه داد: استکبار جهانی نه تنها موجب سعادت بشریت و پیشرفت جامعه نمی‌شود بلکه روز به روز بر مشکلات جوامع بشری می‌افزایند.

حجت الاسلام نصیرایی در پایان گفت: باید تلاش کنیم که انقلاب جهانی صورت بگیرد و در این انقلاب انسان کامل و عادل با نگاه توحیدی حاکم شود تا مشکلات برطرف گردد.

انتهای پیام/ن

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8