چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ | Jul 15, 2020
حجت الاسلام مصطفی اینانلو- طلبه جهادی

حوزه/ روی کیلومتر موتورش سربند یاحسین(ع) بسته است. چفیه ای دور گردنش انداخته و شلوار شش جیب پوشیده و طرز صحبت کردنش آدم را یاد بچه های جبهه می ­اندازد. اما نه جانباز دفاع مقدس است و نه سن وسالش به آن دوران می­ خورد، بلکه طلبه جوانی است که به همراه تعدادی از جوانان محله هرندی گروه جهادی تشکیل داده و با آن‌ها که طعم فقر را چشیده‌اند به یاری نیازمندان می‌رود.

خبرگزاری «حوزه» - تهران/ روی کیلومتر موتورش سربند یاحسین(ع) بسته است. چفیه ای دور گردنش انداخته و شلوار شش جیب پوشیده و طرز صحبت کردنش آدم را یاد بچه های جبهه می ­اندازد. اما نه جانباز دفاع مقدس است و نه سن وسالش به آن دوران می­خورد. بلکه طلبه جوانی است که با نگرشی جهادی همراه تعدادی از جوانان محله هرندی گروه جهادی تشکیل داده و با آن‌ها که طعم فقر را چشیده‌اند به یاری نیازمندان می‌رود. آن‌ها می‌خواهند با همت بسیجی‌شان آرامش را به این محله فقیر برگردانند.

فعالیت‌های این گروه جهادی از رسیدگی به سالمندان و دادن غذا به نیازمندان و آبرومندان شروع می‌شود و تا تهیه جهیزیه و ساخت‌وساز در اردوهای جهادی خوزستان پیش می‌رود.

حجت‌الاسلام «مصطفی اینانلو» 30 ساله که آوازه فعالیت‌های فرهنگی‌اش به گوش همه رسیده مربی جودو است و جدا از فعالیت مسجدی و جهادی، معارف اسلامی و مرام جوانمردی در صحنه ورزش را در ورزشگاه یاد می‌دهد.