شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 8, 2020
منابع آزمون

حوزه/ منابع آزمون ورودی جامعه الزهرا علیهاالسلام در مقاطع سطح ۲، ۳ و ۴ برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری«حوزه»، منابع آزمون ورودی جامعه الزهرا علیهاالسلام در سطوح ۲، ۳ و ۴ برای پذیرش دانش پژوه در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ اعلام شد.

بر اساس این گزارش: اطلاعات تکمیلی مربوط به مقاطع تحصیلی، برنامه‌ها و رشته‌های ثبت نامی در دفترچه راهنمای آزمون و تاریخ شروع ثبت نام اینترنتی، در تاریخ ۱۵ آذر ۹۷ اعلام خواهد شد.

آزمون ورودی بازپذیری، سطح ۲ و ۳ در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.

شیوه و زمان ثبت نام، تاریخ و منابع آزمون سطح ۴ طی روزهای آتی اعلام خواهد شد.

یادآوری‌‌:

۱. آزمون سطح ۲، ویژه داوطلبان جدید الورودی است که فاقد تحصیلات حوزوی بوده و دارای مدرک دیپلم و بالاتر باشند.

تبصره ۱: امکان شرکت افرادی که در سال آخر دوره دوم متوسطه مشغول به تحصیل هستند، در آزمون سطح ۲ وجود دارد. البته این افراد لازم است مدرک دیپلم خود را تا مرداد ۹۸ (در صورت انتخاب نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ به عنوان نیمسال شروع تحصیلات حوزوی) و یا دی ۹۸ (در صورت انتخاب نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ به عنوان نیمسال شروع تحصیلات حوزوی) به اداره سنجش و پذیرش ارائه نمایند.

تبصره ۲: داوطلبانی که قبلاً کمتر از ۷۵ واحد درسی را در جامعه الزهراء (سلام الله علیها) یا یکی از مدارس علمیه مصوب (تحت پوشش مراکز مدیریت قم و خراسان) گذرانده باشند، در صورت دارا بودن مدرک دیپلم، می‎توانند در آزمون سطح ۲ شرکت نمایند.

۲. آزمون بازپذیری ویژه طلابی است که دارای مدرک سطح یک بوده یا حداقل ۷۵ واحد درسی را در جامعه الزهراء (سلام الله علیها) یا مدارس علمیه مصوب گذرانده باشند.

تبصره ۱: طلابی که در سال ۹۷ از تحصیل انصراف داده‌اند یا به دلایل آموزشی از تحصیل منع شده‌اند از شرکت در این آزمون محروم می‌باشند.

تبصره ۲: داوطلبانی که تحصیلات حوزوی خود را در حوزه‌های غیرمصوب گذرانده‌اند، امکان شرکت در این آزمون را ندارند و به شرط داشتن دیپلم، فقط می‌توانند در آزمون سطح ۲ شرکت کنند.

تبصره ۳: داشتن مدرک دیپلم برای طلابی که دارای مدرک سطح یک نیستند یا کمتر از ۹۵ واحد درسی را گذرانده‌اند، برای پذیرش نهایی در این دوره الزامی است.

۳. دارندگان مدرک کارشناسی همسو با یکی از رشته‌های سطح ۳ می‎توانند در آزمون سطح ۳ شرکت کنند.

تبصره: داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری در یکی از رشته‎های همسو هستند، در صورتی که مدرک کارشناسی آنان با یکی از رشته‎های سطح ۳ همسو نباشد، امکان شرکت در آزمون سطح ۳ را ندارند و فقط می‎توانند در آزمون سطح ۲ شرکت کنند.

  با توجه به معافیت تعدادی از داوطلبان از شرکت در آزمون ورودی، شرایط معافیت هر سطح در دفترچه‌های راهنما اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است که این افراد باید همانند دیگر داوطلبان، در زمان تعیین شده در سامانه ثبت نام کنند و معافیت خود را در آن اعلام نمایند.

برای تهیه منابع آزمون، می‎توانید از زمان شروع ثبت نام با مراجعه حضوری به فروشگاه کتاب جامعه الزهراء (سلام الله علیها) یا فروشگاه الکترونیک این مرکز به آدرس http://eshop.jz.ac.ir/ و انتخاب گزینه كتب آزمون ورودي اقدام نمایید.

داوطلبان می‎توانند سؤالات و درخواستهای خود را از طریق لینک «ارسال و پیگیری درخواست‌ها» موجود در سامانه پذیرش ارسال و پیگیری نمایند.

 

۳۱۳/۳۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8