جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ | Sep 25, 2020
مزاحمت خشونت آمیز همسایگان در مراسم قربانی کردن در آفریقای جنوبی

حوزه/ درحالی که یک خانواده مسلمان به نمایندگی از سایر مسلمانان قصد داشتند برای عید قربان 11 گوسفند و یک گاو را قربانی کنند، با برخورد خشونت آمیز همسایگان غیرمسلمان روبرو شدند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از دیلی نیوز، یک خانواده مسلمان در گائوتنگ، یکی از استان های آفریقای جنوبی روز دوشنبه هنگامی که قصد برپایی مراسم قربانی را داشتند، با مزاحمت خشونت آمیز همسایگان غیر مسلمان مواجه شدند و سرانجام مجبور شده اند مراسم قربانی را تحت نظارت پلیس به انجام برسانند.

ایمان فرید، یکی از ساکنین در این منطقه، تلاش های این افراد برای جلوگیری از ذبح گوسفندان را «نژادپرستانه و ضداسلامی» توصیف کرد. فرید به نمایندگی از دو خانواده مسلمان که در این منطقه زندگی می کنند قصد داشت در ساعت 6:20 گوسفندان را با اتومبیل برای قربانی کردن منتقل نماید که متوجه می شود 10-15 خودرو تعمدا ورودی عادی آنان را بسته اند. وی گفت مدیریت سپس پیشنهاد کرد که از دروازه دیگری عبور کنیم.

فرید گفت: همسرم اتومبیل را می راند که یکدفعه یک وانت جلوی ما را گرفت. و از دو طرف محاصره مان کردند. می خواستیم راه را باز کنیم که یکدفعه راننده وانت بیرون آمد و با یک چاقوی شکاری به جان لاستیک اتومبیل ها افتاد.

فرید گفت قربانی 11 گوسفند و 1 گاو تحت نظارت پلیس انجام شده و افزود: پیشتر نمایندگانی از سوی انجمن پیشگیری از ظلم به حیوانات از محل ما بازدید کرده اند و اینجا را مناسب برای مراسم قربانی دانستند.

 تصاویر ویدئویی تلفن های همراه و تصاویر دوربین های امنیتی مداربسته، از حادثه مذکور موجود است و مسلمانان نسبت به وقوع این حادثه در شوک به سر می برند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8