شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ |۵ رجب ۱۴۴۱ | Feb 29, 2020
یاسین طاهر الیاسری ، وزیر کشور عراق

حوزه/ وزیر کشور عراق، با بیان اینکه همه امکانات خود را برای تأمین امنیت زائران به کار گرفته‌ایم، گفت: علارقم تبلیغات منفی رسانه‌های معاند، جوانان عراقی همچون سال‌های گذشته، با افتخار میزبان مردم ایران و سایر ملت‌ها خواهند بود.

یاسین طاهر الیاسری، وزیر کشور عراق، در جریان سفر به ایران و بازدید میدانی از روند عبور و مرور زائرین اربعین حسینی در پایانه های مرزی خوزستان، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» مستقر در مرز شلمچه، در خصوص تدابیر اتخاذ شده برای تسریع در روند خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی، اظهارداشت: دولت عراق همه امکانات خود را برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی به کار گرفته است.

وی در خصوص درگیری‌های ایجاد شده در عراق، گفت: چیزی که در حال حاضر مهم است، ایجاد جوی آرام و فضایی معنوی برای زائران اربعین حسینی است که ملت عراق به‌خوبی این مهم را فراهم می‌آورند.

الیاسری، با تأکید بر اینکه هیچ مشکلی در تأمین امنیت زائران وجود ندارد، به تبلیغات منفی رسانه‌های معاند اشاره کرد و افزود: علی رغم شیطنت‌ها و دروغ‌پراکنی‌های رسانه‌های خارجی، با صراحت اعلام می‌کنم که دولت عراق همه امکانات خود را برای تأمین امنیت زائران به کار گرفته و هیچ مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

وزیر کشور عراق، در پایان تصریح کرد: مردم ایران و عراق ارتباط دینی و برادرانه با یکدیگر دارند و مطمئن باشید جوانان عراقی همچون سال‌های گذشته، با افتخار میزبان مردم ایران و سایر ملت‌ها خواهند بود.

انتهای پیام./

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =