جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ | Dec 4, 2020
کد خبر: 869760
۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷
سید محمد سعیدی

حوزه/ تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) گفت : با توجه به اینکه ورودی‌های هر شهر بیشتر مورد توجه مسافران قرار می‌گیرد ساماندهی ورودی‌های قم باید در دستور کار مسئولان قمی باشد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت‌الله سید محمد سعیدی عصر چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان قم که در سالن جلسات پژوهشکده علامه طباطبایی(ره) برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: قم در ابتدای پدید آمدن انقلاب نقش مهم و اساسی داشته و در استمرار این انقلاب نیز نقش‌های مهمی را ایفا خواهد کرد به همین علت وضعیت فرهنگی قم از اهمیت بسیاری برخودار است.

وی از روز ۱۳ آبان به‌عنوان روز ملی استکبارستیزی یاد کرد و گفت: روحیه استکبارستیزی ایران اسلامی باید با نگاه واحد مسئولان و پیروی از اهداف کلان نظام و منویات رهبری در راهپیمایی ۱۳ آبان تجلی پیدا کند.

تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) با بیان اینکه ورودی‌های شهر مقدس قم از وضعیت ظاهری مطلوبی برخودار نیست، عنوان کرد: با توجه به اینکه ورودی‌های هر شهر بیشتر مورد توجه مسافران قرار می‌گیرد ساماندهی ورودی‌های قم باید در دستور کار مسئولان قمی باشد.

آیت الله سعیدی از رخ‌دادهای اخیر کشور عراق یاد کرد و گفت: این آشوب‌ها نشان از عصبانیت دشمن از عظمت حماسه اربعین حسینی است و به ما یادآوری می‌کند که دشمنان همچنان به دنبال تکرار این حوادث در ایران نیز هستند.

انتهای پیام// 15/ 313

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8