چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ | Nov 25, 2020
بهرام سرمست، استاندار قم

حوزه/ استاندار قم با بیان برگزاری مراسم راهپیمائی13 آبان، اظهار کرد: روز 13آبان تبلور وحدت ملی و نماد استکبار ستیزی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، دکتر بهرام سرمست استاندار قم در یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان به اشاره به اهمیت فرهنگ سازی در حوزه مسائل مختلف اجتماعی، اظهار کرد: قم در کشور جایگاه مهمی در عرصه های فرهنگی داردو لازم است، توجه ویژه ای به مسائل فرهنگی در قم شود.

استاندار قم در ابتدای سخنان خود با تقدیر از عملکرد مناسب استان در اسکان و میزبانی از زائران اربعین، افزود: ضروری است با مستند سازی این اقدامات از سوی ستاد پشتیبانی اربعین برنامه ریزی لازم جهت ارتقاء سطح خدمات در سالهای آتی صورت گیرد.

سرمست با تاکید بر افزایش 2 برابری اسکان زائران  وضعیت مطلوب زائران در این ایام در استان قم، اظهار کرد: باید آسیب شناسی جدی از برنامه های ستاد اربعین و مراسم معنوی پیاده روی اربعین در استان صورت گرفته و نقاط مثبت نیز تقویت شود.

وی بر اهمیت تبلیغات محیطی با محتوای فرهنگی در ورودی های شهر، ادامه داد: دستگاه های ذیربط در این زمینه متناسب با اولویت های فرهنگی شهر اقدام کنند.

استاندار قم به لزوم ساماندهی ورودی های شهر، اضافه کرد: پیش از این نیز مدیریت استان در این موضوع الزاماتی مشخص کرده است که در حوزه فرهنگی و بنابر مصوبه جلسات قبل در گام اول عوارضی قم - تهران به این امر اختصاص یابد.

استاندار قم برگزاری با شکوه مراسم 13 آبان بعنوان نمادی در وحدت و استکبار ستیزی در سطح کشور را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: این راهپیمایی باید صرفا به عنوان یک مانور قدرت و انسجام  ملی و تبلور استکبار ستیزی باشد .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8