پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 13, 2020
کد خبر: 874187
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
حجت الاسلام امین تقی نژاد

حوزه/ اخیراً یک کلیپ ویدئویی از یک روحانی در فضای مجازی دست به دست شده که در آن به حضور مردم شهر دارالعباده یزد در راهپیمایی و تجمع حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت اغتشاشگران توهین می شود، اما اصل ماجرا چیز دیگری است.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از یزد، اخیراً یک کلیپ ویدئویی از یک روحانی در فضای مجازی دست به دست شده که در آن به حضور مردم شهر دارالعباده یزد در راهپیمایی و تجمع حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت اغتشاشگران توهین می شود، اما این اصل ماجرا نیست.

جریان ضد انقلاب با حذف صدای اصلی این کلیپ که در واقع برای حمایت از اقدام مردم انقلابی تولید شده بود، به طرز ناشیانه‌ای بر روی آن صداگذاری کرده و با شیطنت های رسانه ای خواسته با سوء استفاده از تصویر این روحانی، چهره روحانیت را مخدوش کند که البته تیرشان به سنگ خورد.

*دست ضدانقلاب رو شد

حجت الاسلام امین تقی نژاد  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در یزد، با اشاره به کلیپ میکس شده جنجالی وی در فضای مجازی، می گوید: اصل این کلیپ در حمایت از راهپیمایی مردم تولید شده و در پیج اینستاگرام بنده موجود است و اگر کسی سواد رسانه ای داشته باشد، از چفیه روی دوش من مشخص است و آیت الله ناصری امام جمعه یزد نیز در حال سخنرانی هستند، اما صدای آیت الله ناصری در کلیپ نیست و معاندین به طرز ناشیانه ای بر روی آن صدا گذاری کرده و این کار ناشایست را رقم زدند.

وی ادامه داد: این کلیپ نشان می دهد که اینها نه تنها دستشان خالی است، بلکه نفس های آخر را می کشند و چون هیچ چیزی ندارند، کارشان به جایی می رسد که دست به چنین کارهایی بزنند، من خطاب به ضد انقلاب گفته ام که «دیگر هیچ چیزی دستتان نیست و وقتی مردم این گونه پای نظام و ولایت و انقلاب ایستادند، دست شما خالی مانده است».

این طلبه فعال فضای مجازی تصریح کرد: روحانیونی که سبقه انقلابی بنده را می شناختند، تماس گرفتند و درباره کلیپ سؤال کردند و مسئولی در حوزه علمیه یزد گفته بود که اگر یک طلبه انقلابی باشد، همین ایشان است، ولی متاسفانه برخی از طلاب جناح مخالف موضع گیری کردند و اطلاع دارم آن شخصی که کلیپ جنجالی را ساخته، ضد انقلاب بوده و چون دستشان خالی بوده است، دست به هر اقدامی و حرکات ناشایسته می زنند.

تقی نژاد اظهار کرد: این تنها کلیپی نیست که از من سوءاستفاده کردند، سابقاً نیز خطاب به خانواده امام جمعه کارزون، شهادت این امام جمعه را تبریک و تسلیت گفته بودم، اما دشمنان آمدند این گونه صوت گذاری کردند که من وفاداری خودم به خاندان پهلوی را اعلام می کنم و این کلیپ در صفحه عروس پهلوی هم منعکس شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیتی که مقام معظم رهبری در خصوص فضای مجازی مطرح فرموده اند، ضرورت دارد تا در عرصه ارتقاء سواد رسانه ای جامعه گام برداریم و جلوی شیطنت های رسانه ای ضدانقلاب گرفته شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

نظرات

 • یاشار خان IR ۱۵:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
  1 0
  دروغ نگوءگیید
 • م _ج IR ۰۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
  8 0
  درود بر شما که پای ولایت واعتقاداتتون وایسادید همه طلاب باید سواد رسانه ای داشته باشند تا بتوانند خدمتی صادقانه به اسلام ومسلمین کنند
 • من نه منم IR ۱۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
  3 1
  من دارم از ایران میرم
 • محمود احمدی‌نژاد IR ۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
  5 0
  درود خداوند بر تو طلبه بسیجی و ولایتمدار
 • علی IR ۱۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
  2 5
  با افرادی روبرو هستیم که از شنیع ترین حرکات پرهیزی ندارند کسانی که به سمت مردم بیگناه شلیک میکنند فقط برای جو سازی علیه این نظام مقدس و متاسفانه همه جا مملک حضور دارند
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8