پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 4, 2020
یادگار 99

حوزه/ سالنامه یادگار ۹۹ مزین به عکس و خاطرات زیبا از شهیدان توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار نشر شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، سالنامه یادگار ۹۹ مزین به عکس و خاطرات زیبا از شهدای مدافعان حرم، شهدای شاخص دفاع مقدس به ویژه شهید احمد کاظمی و به ضمیمه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذرد و هرکس در هر زمان بدین صلا لبیک گوید از ملازمان کاروان کربلاست.

این سالنامه در اصل یک سالنامه محتوایی است که اسم آن برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری در مورد سردار رو سفید؛شهید حاج احمدکاظمی است که می‌فرمایند: «ایشان از یادگاران دفاع مقدس بودند…».

«این فرمانده شجاع و متدین و غیور از یادگارهای ارزشمند دوران دفاع مقدس و در شمار برجستگان آن حماسه بی‌نظیر بود. تدبیر و قدرت فرماندهی او در طول جنگ هشت ساله کارهای بزرگی انجام داده و او بارها تا مرز شهادت پیش رفته بود. آرزوی جان باختن در راه خدا در دل او شعله می‌کشید و او با این شوق و تمنا در کارهای بزرگ پیشقدم می‌گشت. اکنون او به آرزوی خود رسیده و خدا را در حین انجام دادن خدمت ملاقات کرده است».

گفتنی است، این سالنامه اولین و تنها سالنامه ای است که با محوریت خاطرات شهید کاظمی و بیانیه گام دوم تولید و منتشر شده است که شامل قطعه عکس هایی از شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم، شهدای هسته ای و تکه متن ها و سخنرانی ها و شعرهای زیبا از شهدای شاخص در هر صفحه است و در کنار محتوای غنی آن از ظاهری جذاب و زیبایی خاصی برخوردار است.

شهید کاظمی یادگار صادق و راستین سرداران شهید باکری، زین الدین، همت، بقایی و براستی ذره ای از شمیم دلنشین آن سرداران شهید بود و آرزوی شهادت، جزئی از آمال و ادعیه آن شهید والامقام بود.

کسی را سراغ ندارم که مدتی زیر دست حاج احمد کاظمی بوده باشد(حتی با چند واسطه) و به این زیردستی افتخار نکند، حتی اگر مورد تنبیه واقع شده باشد.

یادگار تقدیم به همه کسانی که از نام احمد(شهید احمد کاظمی) در یاد خود، یادگاری دارند.

سالنامه یادگار ۹۹ در قطع رقعی در ۲۴۸ صفحه با جلد گالینگور به صورت دورنگ به همت انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

علاقه‌مندان جهت تهیه سالنامه می‌توانند از طریق سایت manvaketab.ir  و یا از طریق ارسال نام یادگار ۹۹ به سامانه پیام کوتاه 3000141441 کتاب را با پست رایگان دریافت کنند.

313/60

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =