جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 5, 2020
حضرت زهرا

حوزه/ مراسم سوگواری سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در دفتر مراجع تقلید و علما در قم برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، هم‌زمان با ایام شهادت مظلومانه حضرت صدیقه طاهره(س) مجلس عزاداری و سوگواری در دفاتر و بیوت مراجع عظام تقلید و علما برگزار می‌شود.

این مراسم که با سخنرانی وعاظ و مرثیه‌سرایی ذاکران اهل‌بیت(ع) همراه است، در دفتر آیات عظام صافی گلپایگانی، شبیری زنجانی، مکارم شیرازی، وحید خراسانی، سبحانی و سایر مراجع و علما برگزار می شود.

مراسم سوگواری سالروز شهادت حضرت زهرا(س) از امروز دوشنبه 7 بهمن ماه به مدت چهار روز از ساعت 9/30 در دفتر حضرت آیت الله علوی گرگانی واقع در کوچه 26 صفاییه برگزار می شود و همچنین مراسم عزاداری شهادت بی بی دو عالم از روز دوشنبه الی چهارشنبه از ساعت 10/30 با شرکت عموم مردم ولایتمدار و ارادتمندان خاندان رسالت در دفتر حضرت  آیت الله شبیری زنجانی برگزار می‌شود.

مراسم سوگواری به این مناسبت با حضور حضرت آیت الله مکارم شیرازی از روز دوشنبه به مدت 4 روز از ساعت 10 صبح در مدرسه امیرالمومنین(ع) واقع در خیابان شهدا(صفاییه) برگزار می شود.

براساس این گزارش مراسم عزاداری شهادت حضرت صدیقه طاهره(س) به مدت سه روز از امروز ساعت 9/30 در دفتر حضرت آیت الله صافی گلپایگانی واقع در کوچه 6 خیابان چهارمردان برگزار می شود.

مراسم سوگواری شهادت بی بی دو عالم در دفتر حضرت آیت‌الله‌ وحید خراسانی واقع از روز گذشته آغاز و تا روز چهارشنبه هر روز از ساعت 10/15 برگزار می شود و حجج اسلام والمسلمین بندانی نیشابوری و میرباقری سخنرانی خواهند کرد.

همچنین مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) از روز دوشنبه تا چهارشنبه ساعت 7 الی 8 صبح با حضور حضرت آیت الله سبحانی در مؤسسه امام صادق (ع) واقع در خیابان بلوار امین منعقد می گردد.

313/32

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =