پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ |۱۵ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 9, 2020
خدمات

حوزه/ با حضور نماینده ولی فقیه در هرمزگان، حجت الاسلام حمید راحلی به عنوان رئیس جدید مرکز خدمات حوزه علمیه استان معارفه شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از بندرعباس، پیش از ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه رئیس  مرکز خدمات حوزه علمیه هرمزگان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، حجت‌الاسلام حمید راحلی سکان مدیریت این مرکز را بر عهده گرفت و از تلاش های حجت الاسلام جهانگیر هم تقدیر شد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده در این مراسم گفت: روحانیت در طول تاریخ وابسته به هیچ حکومت و نهاد دولتی نبوده است که یک افتخار محسوب می شود.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: همین استقلال روحانیت باعث شده در برابر حکومت ها بتوانند حرف خود را بزنند و از ظالم هیچ ابایی نداشته باشند.

امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد: ایجاد منابع پایدار برای حمایت از حوزه های علمیه از طریق وقف و ... لازم است، تا حوزه روی پای خود بایستد.

وی ادامه داد: مدیریت جدید مرکز خدمات حوزه استان با استفاده از تجارب گذشتگان و حمایت مسئولین می‌تواند دوره جدیدی را رقم بزند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تاکید کرد: مرکز خدمات حوزه علمیه هرمزگان نیاز به توجه بیشتری از سوی مرکز نشینان دارد و این کمک ها باید متفاوت با گذشته باشد تا مشکلات به زودی حل شود.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =