پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ | May 28, 2020
حوزه خواهران

حوزه/ ثبت نام سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، ویژه علاقه مندان تحصیل در حوزه های علمیه خواهران از تاریخ ۱ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۹۹ امکان پذیر است.

به گزارش خبرگزاری حوزه، ثبت نام سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، ویژه علاقه مندان تحصیل در حوزه های علمیه خواهران از تاریخ ۱ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۹۹ امکان پذیر است و داوطلبان برای اطلاع از شرایط پذیرش، منابع آزمون کتبی و زمان آزمون، دفترچه راهنمای ثبت نام را از طریق لینک زیر دریافت نمایید.

علاقه مندان می توانند ثبت نام را به دو صورت اینترنتی و حضوری از طریق پایگاه اطلاع رسانی مرکز مدیریت حوزه های خواهران به آدرس paziresh.whc.ir و همچنین مدارس علمیه در بازه زمانی تعیین شده، انجام دهند.

بر اساس تفاهم نامه‌ منعقد شده با جامعة المصطفی العالمیه(ص) از افراد غیر ایرانی نیز در مدارس علمیه خواهران سراسر کشور ثبت نام بعمل می آید و داوطلبان اتباع برای دریافت کد ۶ رقمی جامعه المصطفی باید فرم سامانه جامعه المصطفی(سمپا) را پیش از ثبت نام تکمیل نمایند.

جهت سنجش سطح علمی داوطلبان(ورودی سطح دو) آزمون کتبی برگزار می شود. گزینش نهایی داوطلبان منوط به کسب موفقیت در مصاحبه و تحقیقات است.

شایان ذکر است آزمون سراسری مقطع عمومی(سطح۲) ویژه دارندگان مدرک دیپلم و بالاتر در تاریخ ۹ خردادماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد. ارائه مدرک دیپلم، سیکل و یا اتمام پایه هشتم برای داوطلبان متقاضیان شیوه تحصیلی مرتبط تا ۳۱ شهریور ماه ۹۹ الزامی است.

نظرات

  • زهرا سلیمانی IR ۰۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
    0 0
    یعنی من که کلاس هشتمم نمیشه ثبت نام کنم؟

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =