پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 4, 2020
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قم

حوزه/ مدیرکل میراث فرهنگی قم در راستای اجرای دستورالعمل‌ها و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، شبانه از مراکز اقامتی قم بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حمید یزدانی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قم هنگام بازدید از مراکز اقامتی قم گفت: این بازدیدها در راستای اجرای دستورالعمل وزارتخانه که از سوی دکتر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در تأسیسات گردشگری و هتل‌ها انجام می‌شود.

یزدانی افزود: مراکز اقامتی قم اعم از هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، مهمانپذیران و خانه‌های مسافر با دستور العمل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مقابله با ویروس کرونا را آغاز و مراقبت‌های بهداشتی را بیشتر از گذشته رعایت می‌کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قم با بیان اینکه مردم باید نسبت به این ویروس آگاه باشند و مراقبت‌های دقیق و پیشگیرانه‌ای به عمل آورند تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین توصیه‌ها به مردم در شرایط کنونی خودداری از سفرهای غیر ضروری است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قم در ادامه بیان کرد: در شرایط فعلی رفت و آمدها بسیار کم شده است، اما مردم همچنان باید در تجمعات و فضای‌های مختلف، که به لحاظ بهداشتی قابلیت کنترل کمتری دارند خودداری کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =