جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ | Dec 4, 2020
کد خبر: 893943
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۲
حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی

حوزه/ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پیامی شهادت سردار سلگی را به رهبر معظم انقلاب، مردم همدان و همرزمان و خانواده این فرمانده بسیجی تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در همدان، حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، در پیامی شهادت سردار سلگی را به رهبر معظم انقلاب، مردم همدان و همرزمان و خانواده این فرمانده بسیجی تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

امروز پس از سالها تحمل رنج جراحات شدید حاصل از هشت سال دفاع جانانه و مقدس، بالأخره دعای خالصانه شب و روز سردار عاشورایی و جانباز سرافرازمان حاج میرزا محمد سلگی مستجاب شد و همه ما را در حسرت دیدار دوباره خودباقی گذاشت.

روح بلند و ملکوتی او امروز به ارواح طیبه اولیاء الهی و یاران شهیدش پیوست. او آینه تمام نمای ایثارگری رزمندگان انقلاب اسلامی و شهیدی زنده در میان ما به حساب می آمد. صفحه صفحه زندگی پرافتخار و پر تلاش او درسنامه یقین، جهاد و استقامت در مسیر توحید و ولایت بود.

خدا را شاکریم که میراث رزم جاودان این شهید و همرزمانش، به همت و قلم هنرمندانه امثال حاج حمید حسام عزیز و ناشران انقلابی برای ما و نسل های پیش رو ماندنی و جاودانه تر شده است. خداوند درجاتش را متعالی فرماید. عاش مجاهدا شهیدا و مات مجاهدا شهیدا.

اینجانب شهادت غریبانه این مرد خدا را به رهبری عزیز انقلاب اسلامی، مردم مقاوم استان همدان و خاصه همسنگران و بازماندگان و خانواده شریف و صبور ایشان تبریک و تسلیت گفته برای خود و همه آرزومندان، رزمی چنان و فرجامی چنین از خداوند منان خواستارم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8